Policista si vytvořil vztah k závislé bezdomovkyni. Ta ho posléze požádala, aby si vzal do péče její nenarozené dítě

Když drogově závislá bezdomovkyně vyslovila těžké rozhodnutí s tím, aby si tito lidé adoptovali její novorozenou holčičku, změnilo to od základu jejich životy.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Práce policistů je udržovat pořádek a starat se o bezpečí lidí. Někteří jedinci však mají srdce dost velké a stanou se vzorem pro všechny ostatní. Jedním takovým je i Jesse Whitten, který se při běžných obhlídkách města spřátelil s drogově závislou bezdomovkyní. Pomáhal jí v zimě a jiných nepřízních počasí najít úkryty, aby zůstala alespoň relativně v bezpečí. Mnohdy nosil ženě i jídlo, které poslala jeho manželka poté, co jí o ní vyprávěl.

Netušili, že se stanou rodiči tohoto miminka

Když byl jednou Jesse s manželkou venku, náhodně bezdomovkyni potkali. Když si Jesseho žena všimla, že je těhotná, bezděky jí položila ruku na břicho. Netušila, jak moc jí jednou děťátko změní život. Čas plynul a stali se z nich staří známí, ale nikdo nečekal, co se bezdomovkyně chystá udělat. Jednou vyslovila přání, které jim navždy změnilo život. Přála si, aby si její dcerku adoptovali, protože věděla, že jsou dobrá rodina a bude o ní u nich dobře postaráno.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Na ženě bylo vidět, jak je pro ni toto rozhodnutí bolestné, ale věděla, že tento život pro dcerku nechce. Jesse neváhal a stejně tak ani zbytek rodiny. Zanedlouho se stala Harlow Maisey Whitten novým přírůstkem rodiny. Prostřední jméno dali holčičce na počest její matky. Tento šťastný pár má nyní už čtyři dcery. U soudu budou ještě dlouho vzpomínat na to, jak všechny tři jasným ano přivítali Harlow do své rodiny a udělaly z ní svoji nejmladší sestřičku.

Všechny děti si zaslouží lásku rodičů

Všichni měli obavy o zdraví malé holčičky, protože její matka před i po jejím početí brala návykové látky. To však rodinu nezastavilo ani na okamžik v rozhodnutí ji začlenit do rodiny. Dívenka naštěstí nejeví žádné známky toho, že by na ní jednání její biologické matky mělo nějaký vliv. Je všímavá a ani zdaleka nezaostává za ostatními dětmi v jejím věku. Rodina zůstává s její matkou v kontaktu a pravidelně jí nosí fotky, aby žena viděla, jak se její dceři daří.

Podle Jesseho je toto jejich způsob, jak se ženě snaží oplatit její laskavost a zároveň ji utvrdit v tom, že její těžké rozhodnutí bylo správné. Rodina si přeje do světa roznést zprávu –⁠ děti s takto znevýhodněným početím na svět jsou stejně důležité jako všechna ostatní. Mělo by se s nimi zacházet totožně, ba mnohdy s ještě větší láskou, protože s její pomocí z nich mohou vyrůst plnohodnotní a šťastní členové společnosti.

Jak byste reagovali na podobnou nabídku vy?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Autor článku

Šárka Šumná

Zobrazit další články