Uniklo tajné video Jeniffer Lopez a Bena Afflecka, jenž nechalo v rozpacích celý svět showbyznysu

Jeden fanoušek napsal na Twitter „Jee, rok 2002 je zpět“. A měl pravdu, podle všeho to vypadá, že to slavný pár dal opět dohromady.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nové video, které potvrzuje obnovený vztah Jennifer Lopez a Bena Afflecka, způsobilo, že jejich fanoušci jsou konečně šťastní, že je pár zase spolu. Jennifer Lopez a Ben Affleck spolu randili od roku 2002 a byla to velká láska, dokud nezrušili zásnuby. Po zhruba 17 letech se opět dali dohromady!

Nachytali je na večeři

V pondělí spolu byli Jennifer Lopez a Ben Affleck na večeři v restauraci Nobu v Malibu. Právě tam se povedlo natočit je, jak se líbají, potom herec zpěvačku objal, zatímco ona se nepřestávala zamilovaně culit a usmívat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Když se Lopez držela za paži jejího Batmana, zatímco on ji objímal kolem jejího pasu, přiběhl za ní její syn Max, aby jí ukázal něco na mobilu.

Více než 52 000 zhlédnutí

Video, které bylo sdíleno na Twitteru už bylo viděno více než 52 000krát, což je za tak krátkou dobu velký úspěch. Hodně lidí totiž tenhle páreček zajímá. Video končí tím, že se Ben Affleck taky podíval, co malý Max ukazuje mámě. Pravděpodobně je to nejpřesvědčivější 13 sekundový film natočený v tomto roce.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Aslı Watson (@call_me_mumsy)

Když lidé viděli toto video, začali projevovat velkou radost nad jasným náznakem toho, že pár, který už spolu byl ve vztahu od roku 2002 do 2004, je zase spolu. „Nic nepřivede Ameriku zpět dohromady, jako Bennifer (společná přezdívka) opět spolu!“, napsala jedna osoba na Twitter. Dvojice spolu údajně začala znova chodit poté, co se hvězda filmu Hustlers na začátku letošního roku rozešla s jejím teď už bývalým snoubencem.

Zdroj: Independent

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Zobrazit další články