Myslela si, že je nikdo nevidí, ale kamera zůstala zapnutá. Dojemné video vnučky a jejího dědečka vžene slzy do očí

Děti mají svoje prarodiče nejradši na světě a to stejné platí i naopak. Některé děti s nimi ale mají o něco hlubší vztah než ostatní.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý dědeček se vždy rád postará o svoje vnouče, protože ho nadevše miluje. Přesně takhle tomu bylo i u dívky jménem Rachel. Jenže o ni se její prarodiče museli starat od malička, protože její rodiče tragicky zahynuli. A ona jim je za to opravdu vděčná. Bohužel je její dědeček už velmi starý a postihla ho zákeřná nemoc. Podívejte se, jak se ho jeho vnučka snaží rozveselit. Budete dojatí.

Dívka má nemocného dědečka

Rachel už od malička žije u svých prarodičů, protože ji vychovávali jako své vlastní dítě. Vzali si ji do péče, protože její biologičtí rodiče zahynuli, když byla úplně malá. Zažila s nimi to nejkrásnější dětství a nic jí nechybělo. Bohužel čím starší byla Rachel, tím víc si všímala, že prarodiče již na všechno nestačí. A před pár lety onemocněl její dědeček Alzheimerovou chorobou a potřebuje neustálou péči a dohled. Takže se o něj teď stará právě Rachel.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Rozhodla se, že ho rozveselí

Dědeček byl v poslední době již v opravdu vážném stavu. Jen seděl na gauči a vypadalo to, že už nemá z ničeho radost, protože nikdo už dlouho neviděl úsměv na jeho tváři. Sice byla potřeba přítomnost sester z nemocnice a různých pečovatelek, ale vždy u všeho byla Rachel, která dohlížela, aby se s ním zacházelo tak, jak si zaslouží. A jednoho dne se rozhodla, že ho rozveselí.

Stále měli zapnutou kameru

Dědečkovi bylo už 93 let a už musel být většinu dne na invalidním vozíku, protože sám již se nezvedl. A jelikož u něj zdravotní sestry nebyly pořád, bylo potřeba, aby na něj dohlížely alespoň přes kamery. Když u něj zrovna byla Rachel, přemýšlela, jak by svého dědečka mohla rozesmát. Napadlo ji, že ho požádá o tanec.

iZdroj fotografie: Depositphotos

A tak to taky udělala. Zapomněla ale, že kamery jsou stále zapnuté. Když sestry viděly, jak je dědeček šťastný, rozhodly se, že video dají na sociální sítě. Vidělo jej už opravdu hodně lidí a nyní se na něj můžete podívat i vy. Také máte skvělý vztah se svými prarodiči?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Chemikálie jsou zbytečné. Ucpaný záchod se dá uvolnit pomocí obyčejného pytle na odpadky
Události247.cz
Události247.cz
Lidem teprv teď začne téct do bot. Operátoři se rozhodli, že jim zdraží volání
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Co je potřeba vědět o Crohnově chorobě: Zdraví může poškodit víc než srdeční infarkt, kouření zhoršuje příznaky
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vědci zjišťovali, která psí rasa je nejchytřejší. Jako vzorek posloužilo 1 002 psů 13 plemen