5 věcí, které by měla vědět o vztazích každá žena. Vědomost dává sílu, v tomto případě to platí dvojnásob

Pokud máte pocit, že už jste vyzkoušely všechno, a ne a ne si najít toho pravého, možná děláte stále dokola stejné chyby. Třeba si konečně uvědomíte, jaké.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jsou ženy, které dají cokoliv pro to, aby našly nějakého muže a již nemusely být samy. Jenže neustálé hledání může spíše vést k problémům, protože poté mohou přehlížet chyby, které nějaký muž má. A právě na nich jejich vztah potom ztroskotá.

Vaše láska muže nezmění

Hodně žen si začne s nějakým mužem jen kvůli tomu, že se jim zdá zlý a ony věří, že když se do nich zamiluje, tak se změní. Ženy totiž milují výzvy a tito „zlí chlapci“ je neskutečně přitahují. Když se podíváte na pohádku Kráska a zvíře, i v ní láska změnila zlého muže na dobrého. Jenže v reálném světě to takto opravdu nefunguje. Pravdou je, že ani láska nedokáže někoho úplně změnit.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Muži se chtějí cítit potřební

Je důležité, aby žena dokázala postarat se o sebe sama, dostatečně finančně se zabezpečit a nehledat muže jen kvůli penězům. Ale pokud vysílá do okolí signály, že žádného muže nepotřebuje, tak se jí opačné pohlaví bude spíše bát. Muži totiž od přírody chtějí ženu ochraňovat nebo jí třeba jen opravit auto. Takže jestli vám bude chtít muž pomoct, nechte ho, udělá mu to radost.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Jednu matku už muž má

Je hodně mužů, kteří po sobě neumí uklidit a že by třeba někdy umyli nádobí nebo vytřeli podlahu, to je pro ně nadlidský úkol. Vy jim to můžete neustále připomínat, ale pokud to u nich doma bylo zavedené tak, že po nich všechno dělala maminka, těžko si je převychováte ke svému. To samozřejmě neznamená, že všechno máte dělat jen vy. Je potřeba udělat nějaké kompromisy.

Manipulace je cesta do pekel

Pokud často začínáte brečet a nebo neříkáte celou pravdu jen proto, abyste vyšly jako vítězové, je to cesta do pekel. Výhra v hádce víceméně nic neznamená. Někdy to může všechno ještě zhoršit, když se začnete nad partnera povyšovat. Buďte raději přímé a naučte se pořádně komunikovat.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Muži neumí číst myšlenky

Teď si určitě řeknete, že tohle přece víte, ale mnohdy se tak ženy nechovají. Muži nikdy neví, co přesně si myslíte. A když začnete být bez důvodu protivné, určitě jim v hlavě nedojde, že je to kvůli tomu, že vás včera něčím naštvali. Zvlášť, když jim ani neřeknete, čím přesně to bylo. Jestli chcete, aby vám muž řekl, že nejste tlusté, přímo se ho na to zeptejte. Raději začněte používat slova namísto čekání, jestli mu něco dojde.

Zdroj: RelevantMagazine

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (82%) 256 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Ekvitermní regulace vytápění má spoustu předností
Události247.cz
Okamura ostře proti Babišovi, označil ho dokonce za zrádce
JakZdravě.cz
Aby vám nepadaly!
VědaŽivě.cz
Prdíte před svojí polovičkou? Pokud ne, tak byste měli. Důvod vás překvapí