Ženy, stačí dělat tyto 4 věci a váš muž vás nikdy neopustí. Buďte pro svého milovaného neodolatelně žádoucí

Dámy, chcete být pro svého muže jediná, dokonalá a silně přitažlivá? Dodržujte tyto čtyři věci a váš milý se z vás zblázní. Budete několik let stále zamilovaní.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pro každou ženu je důležité, aby pro svého muže byla atraktivní a neodolatelná. My ženy jednoznačně milujeme pocit, kdy se nás muž nemůže nabažit. Podporuje to v nás důvěru, že má oči pouze pro nás. Tento aspekt je důležitý i v sexuálním životě, který bude mnohonásobně silnější. I když máte děti a již nemáte tolik času a nálady, vyzkoušejte těchto pět věcí. 

Nebuďte na svého muže vázané a buďte sexy

Muži nemají rádi, když je žena na muži upnutá tak, že nedokáže sama vyjít z domu, nemá své zájmy a je na něm závislá ze všech stran. I muži potřebují být sami, například si zajít na pivo, fotbal, hokej, poklábosit s kamarády a tak dále. Udělejte to stejné. Buďte volné i po svatbě, ale pouze zdravě. Ukažte muži, že i bez něj dokážete žít. 


iZdroj fotografie: Depositphotos

Muži milují sexy ženy a chtějí je mít i doma. Snažte se vypadat svůdně a neodolatelně každý den. Zapomeňte na mastné vlasy, roztahaná trička a tak dále. Ovšem nezapomínejte, že být sexy neznamená, že budete chodit všude v upnutým oblečku, budete mít kilo make-upu na tváři. Buďte přirozená, oblečte se do barevných kousků, zajděte si ke kadeřníkovi, noste jemný odstín rtěnky a buďte přirozeně půvabná.

Stále jej chcete a oplýváte sebeláskou

Váš muž miluje, když i on se cítí z vaší strany chtěný. Je skvělé být sexy, ale ještě lepší je, když muži ukážete, že jej stále chcete. Buďte roztomilá. Klidně mu říkejte hezké věci. Ale pozor na to, jaký váš muž je. Pokud se s vámi cítí chtěný, neodolá vám. Pokud i váš muž má podobné chování, nesmíte zlenivět. Chovejte se k němu tak, jak chcete, aby se on choval k vám.   


iZdroj fotografie: Freepik

Nezapomínejte ani na sebeúctu. Milujte se taková, jaká jste. A pokud pravidelně naříkáte před zrcadlem, jak jste tlustá a šeredná, přitom to tak ani nemyslíte, váš muž se po čase může otočit a najít si sebevědomou ženu, která se bude mít ráda. Věřte, že vás muž dokáže milovat i s několika kily navíc. Dokonce i s nedokonalostmi, jako jsou strie. Zdravé sebevědomí totiž vždy znamená více než pomíjivá krása.

Zdroj: Pulse

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (79%) 630 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná