7 věcí, které na sobě nejvíce nesnášíte, ale muže obzvlášť přitahují. Nebojte se dámy ukázat svou pravou krásu

Nalíčit, rudé rty, výstřih až ke kolenům, sukně pod zadek a je to. Ne dámy, tak to je těsně vedle. Mužům připadá nejvíce sexy úplně něco jiného.

 

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jedno je jasné. Mužům se jednoznačně líbí krásné ženy – hezká tvář, pěkné křivky, milé chování a mnoho jiných věcí. Dále bychom mohli pokračovat zřejmě velmi dlouho, protože každému muži se líbí něco jiného. Ale díky provedenému výzkumu, kde byli tázáni muži, jsme zjistili, na čem se nejvíce shodnou. Těchto sedm věcí se mužům na ženách líbí.

Roztomilá slabost a make-up

Nemyslíme slabost, jako například neschopnost mluvit za sebe nebo se vyjadřovat, řešit potíže a tak dále. Muži mají rádi roztomilost a něžnost. Líbí se jim, když žena chce, aby jí muž pomohl s řešením maličkostí – třeba poskytl pomoc s podáním předmětu, na který nedosáhnou. Dotázaný muž prozradil. „Je roztomilé, když mě žena žádá o pomoc s drobnými věcmi, se kterými si neví rady.” 

iZdroj fotografie: Pixabay

Na make-up mnoho mužů nadává. Nelíbí se jim čas strávený před zrcadlem. Půl hodina strávená líčením jim připadá jako ztracený čas. Na druhou stranu většina dotázaných mužů prozradila, že je baví se dívat, jak jejich žena nanáší make-up a pečuje o sebe. Pokud žena nevypadá jako vosková panenka a na obličeji to umí opravdu nosit, mužům se to líbí. Ženy nezapomínejte – muži mají rádi, když o sebe žena pečuje. Žádný nechce žít vedle manželky, která denně chodí v roztrhaném tričku a s mastnými vlasy.

Tvrdohlavá a má strie

Možná vám to přijde divné, jak je možné, že nějaký muž miluje tvrdohlavou ženu. Pokud je tvrdohlavost lehká a žena si dokáže prosadit své ve správné chvíli, muži to milují a neberou to jako překážku, ale její sílu. Ovšem pokud si umane neskutečně předražený dárek a stojí si tvrdohlavě za tím, že jej chce, u muže neobstojí. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ženy, jásejte. Říká se, že až 90 % žen na svém těle skrývá strie a velmi se tím trápí. Ale mnoho mužů nedokonalosti na svých ženách milují. Popravdě řečeno, mnohdy si jich ani nevšimnou. Dokonce se objevují takoví muži, kteří strie považují za atraktivní a ženy jim tak přijdou více ženské. Takže pokud váš muž často naráží na vaše nedokonalosti, jako jsou strie na bocích či stehnech, popřemýšlejte, zda je to opravdu ta pravá partie pro vás. 

Brýle, líčení a neohrabanost

Muži odpověděli, že brýle na ženách jsou krásné a dámy dělají velmi atraktivní. Takže ženy, pokud se bojíte méněcennosti nebo malé atraktivity kvůli brýlím, nebojte se, jste v nich krásná. Také velká část mužů prozradila, že své ženy podporují v tom, aby se cítily i bez make-upu krásně a božsky. Líbí se jim totiž i bez něj. 

iZdroj fotografie: Pixabay

Neohrabaná žena přijde mužům krásná, ale musí to mít své meze. Pozor na přehnanost a uměle vytvořenou neohrabanost. Muži milují dámu, která se krásně chová ve společnosti, dokáže komunikovat a je klidná. Na druhou stranu zbožňují, když je jejich žena mírně nemotorná a umí si z toho udělat legraci. Co muži nemají rádi, jsou upjaté a vážné ženy. A co váš muž miluje na vás? 

Zdroj: Pulse

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Autor článku

Renata Švejdová

Zobrazit další články