4 oblasti těla, které o ženě okamžitě prozradí, že nemá žádného partnera. Jste také tak nápadné?

Odhalte ženy, které zatím nemají své vyvolené partnery. Pokud jste sama single, zkontrolujte, zda to je vidět na první pohled.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Některé dámy se poměrně zanedbávají, jiné naopak tráví většinu času na kosmetických procedurách. Záleží také na tom, kolik mají volného času. Všechny však budete souhlasit s tím, že pokud jste single a hledáte životního partnera, pravděpodobněji budete upravená dáma dbající na svůj vzhled. V následujících řádcích se dočtete, podle jakých 4 znamení každý pozná, zda je žena zadaná, nebo teprve hledá svou spřízněnou duši.

Upravené ruce

Muži jsou skutečnými milovníky ženských něžných rukou. Chtějí se dotýkat sametové kůže. Dámy si uvědomují, že si musejí dávat velký pozor na manikúru a pleť. Svobodné ženy mají na sebe obvykle mnohem více času a mohou si dovolit chodit i dvakrát do měsíce na manikúru, a tak mít na nehtech dechberoucí vzory. Dáma si nenechá ujít příležitost pochlubit se novou manikúrou a tím, že na jejích prstech stále nemá zásnubní prsten, který by dotvářel dokonalý dojem.

Červená rtěnka

Každý slyšel o magickém účinku, který má červená rtěnka na muže. Mnoho svobodných dam spoléhá na tuto odzbrojující techniku. Dokonalá kontura rtů a sytě červená rtěnka, tak žena podtrhne nejen svou krásu, ale také ukáže, že měla ráno spoustu času pro sebe. I když žena není fanynkou rtěnky, použije alespoň lesk několikrát denně. Její rty tak vypadají mnohem atraktivněji pro opačné pohlaví. Vlhké rty totiž mužské oko rozhodně zaujmou.

Chlupaté nohy

Byl by hřích nezmínit, že mnoha dámám chybí v zimě, když jsou samy, pravidelné odstraňování chloupků z nohou. Obvykle tak činí z čiré lenosti. Některé zástupkyně něžného pohlaví dokonce vtipkují, jak jim je takto v zimě tepleji. Podle studie se 75 % dam, jež si v zimě odstraňují chloupky na nohou, cítí sebevědoměji a rychleji dosahují úspěchu v životě. I když jste single, nezanedbávejte péči o sebe ani v chladném období.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Zanedbaná pedikúra

Když se nemají kde pochlubit dokonalou pedikúrou, mnoho žen tuto proceduru jednoduše ignoruje. V létě ji můžete využít při neustálém chození v sandálech, v zimě vám pod tlustými ponožkami nikdo nohy neuvidí. Ve skutečnosti by se pedikúra měla dělat i v zimě. Tak si uděláte radost. Necítíte se lépe, když máte krásné nohy? Nedostatek péče o nohy může vést k mnoha problémům s pokožkou pat a chodidel.

Jak poznáte single dámu vy?

Zdroj: LovePanky
Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články