3 toxická a parazitující znamení zvěrokruhu. Utečte před nimi, vysávají z vás energii i peníze

Moc znamení zvěrokruhu je pro mnoho lidí směšná, přitom mohou často odhalit pravdu o člověku dřív, než jej poznají. I když s těmito se raději příliš neseznamujte.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jsou náchylní k bezmoci, téměř vždy najdou někoho, kdo je podpoří bez toho, aniž by podporu vraceli… Zní vám to asi jako někdo, koho byste v životě nikdy nechtěli, že? Tato tři znamení mají bohužel k takovému chování dost velké sklony. Schválně se zamyslete nad tím, jestli nemáte někoho takového ve vašem okolí.

Rak vás stáhne dolů nezištnou cestou

V tomto případě je potřeba podotknout, že si vážně neuvědomuje, jak nevhodně se chová. Lidé ve znamení Raka jsou velice emocionálně založeni a mnohdy, když požádají o pomoc, věří tomu, že tím dávají okolí velikou příležitost. Vždyť kdo by jim nechtěl pomoci?

Rak
iZdroj fotografie: Freepik

Dlouho to lidem okolo nepřipadá divné, jelikož to dělají tak, že se ostatní cítí dobře, když provedou dobrou věc. Horší to je ovšem po měsících až letech, kdy si žádají pořád víc. Půjčení větší částky, dočasný azyl, za který se jim nechce platit… U všeho přitom vážně věří, že druhá strana může být jen ráda, že dostala šanci jim pomoci.

Vodnáři si prostě zamilovali přijímat

Vodnáři se velmi obávají samoty. To je jeden z důvodů, proč u nich často dochází k závislosti na okolních lidech. Není vždy samozřejmé, že na svých přátelích začnou parazitovat a vymáhat z nich různé věci. Většinou se k tomu dojde až časem. Kdy? Jakmile poznají člověka, který je od přírody štědrý.


iZdroj fotografie: Pixabay

Taková osoba jim začne dávat různé věci a laskavosti. A i když je jich mnoho, Vodnáři jednoduše nemají dost a chtějí více. Kvůli tomu se stanou závislými na těch, kteří je takto obdarovávají. Po chvíli dochází k tomu, že už za dané věci ani neděkují a berou je jako samozřejmou součást života. Myslí si, že je přirozené pořád něco dostávat, přeci si to zaslouží.

Lev se nikdy neptá otevřeně, přesto získá, co chce

Lvi jsou typičtí tím, že v podstatě neustále prahnou po pozornosti. Vždy na oko natahují ruku, aby okolí nabídli pomoc například v podobě peněz. Avšak již předem vědí, kdo ji odmítne a komu je tedy bezpečné ji nabízet. Dělají to jen pro pozornost, ale sami v obyčejných životních situacích pohoří.


iZdroj fotografie: Pixabay

Stěžují si poté svému okolí tak dlouho, dokud jim samo nenabídne pomoc, protože už toho mají plnou hlavu. Nikdy se nezeptají otevřeně na to, jestli byste jim půjčili peníze. Ale budou vám tak dlouho plakat na rameni, že nemají ani na rohlíky, dokud tu peněženku nevytáhnete.

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 914 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná