3 nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu pro vztah. Před těmito muži se mějte na pozoru, umí šeredně ublížit

Každá žena si přeje najít toho správného partnera pro celý život. Přeje si klidný, šťastný a vyrovnaný vztah. Avšak ne s každým znamením zvěrokruhu to bude jednoduché.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na každém vztahu je potřeba pracovat. Vyžaduje od obou partnerů stejnou míru obětavosti, kompromisů a odhodlaní. Je možné se na ně podívat také z hlediska astrologie. Někteří muži jsou bohužel složití a pro vztah takřka nebezpeční. Pokud s nimi chcete žít, je třeba se připravit na to, že to není jednoduché a budete muset respektovat povahu svého partnera.

Berani jsou tvrdohlaví

Muž ve znamení Berana téměř není schopen udělat kompromis. Má svůj názor, který pochopitelně považuje za jediný správný. Pokud náhodou nemá pravdu, s největší pravděpodobností si to ani neuvědomí. Jeho partnerka může mít pocit, že musí být neustále ve střehu. Nikdy nemůže vědět, kdy se její partner změní z hodného a dobrosrdečného muže na vzteklouna. Jestli si na to dokážete zvyknout a naučíte se s tím žít, čeká vás krásný život.

iZdroj fotografie: Pixabay

Muži Štíři jsou kritičtí

Dominantní muži narození ve znamení Štíra jsou dost kritičtí. A budou si vás pravděpodobně hlídat. Neustále chtějí mít přehled o tom, kde a s kým zrovna jste. Zavalí vás otázkami, co zrovna děláte a proč nejste schopni ihned zvednout telefon.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jejich každodenní otázkou bude, s kým trávíte čas, jakmile nejste spolu. Štír chce být zkrátka dominantní a o rovném vztahu ani neuvažuje. Můžete se s ním mít krásně, jen musíte zaplatit opravdu vysokou cenu. A tou je vaše svoboda. Pokud s tím nemáte problém a rádi vše sdělíte, máte vyhráno.

Vodnář je svobodomyslný

Muži narození ve znamení Vodnáře nemají rádi, když je někdo kontroluje. Jsou svobodomyslní, a také nemají rádi zodpovědnost. Chtějí si zkrátka život užít bez stresu a starostí. Zároveň jsou Vodnáři velmi romantické a emotivní duše. Na oplátku za tyto krásné věci však žádá zachování jisté svobody. Chce být zkrátka svým vlastním pánem. Když mu dáte kousek volnosti a budete ji respektovat, budete se s ním mít jako princezna.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Co pro vás znamená respekt k povaze druhého? Dokážete dělat kompromisy?

Zdroj: Horoscope, TimesOfIndia

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Mou velkou zálibou jsou životní příběhy. S více než 8 lety zkušeností, sdílím s čtenáři nejen fakta, ale i svůj jedinečný pohled. Mé články jsou směsicí emocí, která nikoho nechává chladným. Vstupte do mého světa a připravte se na nezapomenutelnou jízdu skrze slova a příběhy.

Zobrazit další články