Tři fáze lásky, kterými si projde každý | DámskýDeník.cz

3 fáze lásky, kterými si musí projít každý, než najde svou spřízněnou duši. Jste připraveni na „šťastně až do smrti“?

Na první lásku se každý těší a maluje si jak to bude dokonalé. Druhá bývá často komplikovaná. Až ta třetí může být dokonalá a dokáže vás připravit na první vážný vztah.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Téměř každý zažil lásku ale i rozchod. Vždy se po rozchodu najde někdo, do koho se opět zamilujete. Objevujete a hledáte lásku, která vás bude provázet po zbytek života. Hledáte někoho, o koho se budete moct opřít a komu budete důvěřovat. Rozchody většinou bolí, vy máte ale příležitost najít novou lásku. Někoho, kdo vás bude opravdu milovat a vy jeho. Určité fáze života vám přináší jiný druh lásky, ale to k životu patří.Láska jako z pohádky

Láska jako z pohádky je většinou první láska, kterou v životě prožijete. První lásku si většinou idealizujete a chcete se cítit jako v pohádce. Přehlížíte určité věci, jste ochotni dělat kompromisy a obětovat své zásady jen proto, aby vše vypadalo růžově. Děláte věci, které se od vás očekávají a odmítáte si přiznat problémy, které se mohou objevit.


iZdroj fotografie: Pexels

Nejdůležitější pro vás je, jak vypadá váš vztah navenek a nedáváte najevo to, jak se skutečně cítíte. První láska vás naučí, že je důležité se dívat nejen na svého partnera, ale i na svět kolem vás.

Komplikovaná láska

Druhá láska bývá velmi komplikovaná a složitá. Snažíte se napravit všechny chyby z prvního vztahu a myslíte si, že jste už nabyli zkušenosti. Ve skutečnosti se ale více soustředíte na to, co udělat lépe, snažíte se být ostražití a neohlížíte se na své city. Ve skutečnosti je tento vztah plný dramat, ale štěstí se moc nedostavuje.


iZdroj fotografie: Pexels

Za každou cenu se snažíte vztah zachránit, což vás stojí příliš mnoho času a úsilí, které je někdy zbytečné. I taková láska je pro vás ale potřebná. Díky ní se naučíte se, že je důležité, aby byla láska opětována.

Zralá a vyspělá láska

Zralá láska je tou nejdůležitější ve vašem životě. Všechny vaše představy jdou stranou a nemyslíte na to jak by to mělo být. Na první pohled to nevypadá jako dokonalý vztah, který jste si celý život malovali, ale je to tak jak to má být. Jste připraveni konečně přijmout partnera takového, jaký je. Je velmi důležité, aby i on to tak měl. Naučíte se, že dokonalý vztah není skutečný a realita je jiná, ale i přesto je to tak správně.

Prožili jste už ve svém životě tyto fáze lásky?

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 149 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď