Vyberte si jednu ze tří tarotových karet a odkryjte své poselství. Pozor, nadcházející období bude plné zvratů

Tarotové karty nám dokážou odhalit nejen odpověď na naši otázku, ale ukazují i naše přání, touhy a pocity. Vyzkoušejte jejich kouzlo právě teď.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Existuje nějaká životní událost, která vás znepokojuje více než cokoliv jiného? Potřebujete odpověď na vaše otázky ohledně vaší cesty životem? Tarotové karty jsou původně hracími kartami. Nyní jsou spojovány nejčastěji s výkladem budoucnosti. Zklidněte mysl, uvolněte se a soustřeďte se na to, co vás momentálně nejvíc zajímá. Nyní si vyberte jednu kartu, která vás zaujala jako první. Jakmile máte kartu zvolenou, můžete se níže dočíst, jaké poselství pro vás skrývá.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Karta první – Meč s korunou

Tato karta vám naznačuje, že problém ve vašem životě, který vás dlouhodobě trápí, lze vyřešit. Potom už nebude tak těžké se ho zbavit a z ramen vám spadne obrovská zátěž. Na konci týdne můžete dokonce s přáteli uspořádat večírek v osvobozujícím duchu. Protože se zbavíte velkého břemene, které vás v životě brzdilo, dočkáte se v příštích letech mnohem většího úspěchu a šťastnějších dní. Užitečnou školou se už pro vás může stát nadcházející cesta k vašemu cíli.

Karta druhá – Strom za úplňku

Tato karta naznačuje velký psychický stres v životě. Z tohoto důvodu se snažte trávit co nejvíce volného času v přírodě a vzdalte se od elektrosmogu, abyste uklidnili svou mysl. V lesích nebo horách vládne klid, který vám momentálně bude tím nejlepším doktorem. Nechtějte křečovitě analyzovat svoji situaci, zbytečně by vás to vyčerpalo. Zkuste najít pomoc v duchovním světě a soustředit se na sebe a svůj střed.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Karta třetí – Měsíční dáma

Tato karta vám naznačuje, že v příštím období pro vás bude práce na vrcholu priorit. Z tohoto důvodu nebudete mít moc času na péči o své vztahy a možná právě proto se nevyhnete vážnější konverzaci. Pokuste se zachovat klid a naslouchejte druhé straně. Důležité je také nezapomenout kontrolovat detaily své práce, protože pokud nebudete dostatečně důslední, mohou nastat větší trable. Pokud se zbavíte svých zlozvyků, podpoříte tím své sebevědomí a celkovou organizaci.

Zdroj: BuzzFeed

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články