Oběma bylo přes 100 let, když chystali společnou svatbu. Seznámili se v domově důchodců

Tento příběh z Ohia jen potvrzuje, že láska kvete opravdu v každém věku. Na svatbu tak nikdy není pozdě, pokud o ni stojíte a chcete se svým partnerem strávit zbytek života.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Potkali se, po pár měsících se do sebe zamilovali a brzy nato se vzali. Příběh Johna a Phyllis Cookových je opravdu dojemný. Zvláště proto, že je oběma více než sto let. Většina osob v jejich věku už jen dožívá svůj život. Často bez radosti, bez lásky. Je krásné, že existují i lidé, kteří si chtějí své dny užít do poslední chvilky. Šťastně a po boku toho, koho mají z celého srdce rádi.

Žijí v domově pro seniory

Oba manželé jsou obyvateli domova pro tělesně postižené seniory v Sylvánii v Ohiu. Každý z nich z počátku bydlel v jiném patře, ale scházeli se a po nějaké době se do sebe zamilovali. Oba byli vdovci a oba za sebou měli již dvě manželství. Přesto se do sebe zakoukali a navzdory svému věku se chtěli vzít. A jak řekli, tak také udělali. Stoletý pár si řekl své láskyplné ano. A není divu. Tato dvojice je opravdu nerozlučná.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Oba manželé se již po budově i jejím okolí pohybují pomocí elektrických vozítek, ačkoli krátkou vzdálenost ještě oba zvládnou ujít. Na delší cesty je však pro ně pomůcka mnohem pohodlnější. Rádi vyjíždějí se svými vozítky společně a společně také tráví čas nejrůznějšími hrami. Velmi rádi spolu hrají bingo. Baví je však také další hry a v neposlední řadě si ti dva moc rádi povídají. Ačkoli se to možná nezdá, stále mají o čem hovořit a vždycky najdou společné téma k hovoru.

Láska není o věku

Právě jejich krásný a dojemný příběh potvrzuje, že láska nezná hranice ani věk. Zamilovat se je možné opravdu v každém věku. Stejně jako je možné se v každém věku vdát nebo oženit. Tento pár to dokazuje. Pokud tedy někoho milujete, ale stále nevíte, jestli si ho vzít, rozhodně to udělejte. Nikdy nebudete na svatbu staří a nikdy nebudete staří na lásku. Užívejte si života plnými doušky a nikdy to nevzdávejte. A nikdy nehleďte na to, co si o vašem životě myslí ostatní.

Je to jen váš život a vy máte plné právo prožít ho po svém. Máte právo dělat to, co vás baví, a co nechcete, to rozhodně dělat nemusíte. Plňte si své sny, ať jste mladí nebo staří. A pokuste se využít každého nového dne, který dostanete k dispozici. Možná jich na vás čeká ještě mnoho, možná je to jeden z posledních. To nikdo z nás dopředu nemůže vědět. Můžeme si však život udělat krásný a opravdu ho s chutí prožít.

Jak si nejraději užíváte života?

Zdroj: Khou11

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt