Celé těhotenství jí kočka sedávala na břiše, a tak si myslela, že se s dítětem sbližuje. Po porodu byli rodiče z celé situace zoufalí

Žena měla během těhotenství celou dobu po boku svou kočku. Nyní už je její syn na světě a kočka je mu stále nablízku. Jsou nejlepšími kamarády.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Celých 9 měsíců sedávala pravidelně kočka jménem Panda na břiše těhotné Lial. Ačkoliv se žena bála, jak bude kočka reagovat na jejich novorozeného syna, obavy ji brzy přešly. Její syn Sean a Panda se stali nejlepšími přáteli a kočka doprovázela malého chlapce všude, kam se vydal. Svůj příběh sdílí, aby pomohla lidem překonat strach pouštět domácí mazlíčky k jejich dětem.Kočka celou dobu spala vedle ní

Lial a její přítel chovali v domácnosti celkem 3 kočky. Když Lial otěhotněla, trávila jedna z jejích koček, Panda, celé dny po jejím boku. Všude ji doprovázela, ve volných chvílích se k ní tulila, a dokonce spávala na jejím břiše. Černobílá kočka si také na ženino těhotenské břicho pokládala tlapky, jakoby nenarozené dítě objímala. Lial a její přítel byli šťastní, ale stále se báli, co se stane po narození jejich syna. Proto se na tuto chvíli chtěli pořádně připravit.

Zvířata dítě nejprve ignorovala

Když Lial odjela do nemocnice, kde se později narodil jejich syn, její přítel ji celou dobu doprovázel. Pár dní po porodu dovezl domů overal malého Seana a nechal ho kočkám, aby se seznámily s novým pachem. Kočky nijak zvlášť nereagovaly. Ani po měsíci, co byl chlapec již doma s rodinou, o něj nejevily sebemenší zájem. Lial i její přítel byli sice rádi, že kočky na jejich syna nijak neútočí, ale neubránili se lehkému zklamání.

Po měsíci se vše změnilo

Jejich smutek naštěstí netrval dlouho. Panda, která celé těhotenství trávila po boku Lial, se po 4 týdnech začala se Seanem sbližovat. O 3 měsíce později vyskočila k němu do postýlky a usínala vedle něj. Často si spolu hrají na zahradě, nebo jen tak běhají po domě. Lial s přítelem jsou konečně šťastní, že se z Pandy a Seana stali dobří kamarádi. Chtějí ukázat ostatním, že se nemusí strachovat o své děti v přítomnosti mazlíčků. Mohou se z nich stát nerozluční přátelé.

Jaké máte domácí mazlíčky?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Hliníkové střechy a fasády PREFA: Jaké jsou jejich hlavní přednosti?
Události247.cz
Drony by mohly pomoci vyhrát válku na Ukrajině. Rusko podle expertů zaostává hlavně v technice
JakZdravě.cz
Seznam tipů pro zdravé usínání, díky kterým budete spát celou noc
VědaŽivě.cz
5 záhadnějších míst než samotný bermudský trojúhelník. Pro podivné události dosud neexistuje vysvětlení