Test: Co vás přiměje se zamilovat? Jediný pohled na tento obrázek vám dá ty správné odpovědi

Zkuste si jednoduchý intuitivní test. Stačí se podívat na obrázek a zapamatovat si, čeho jste si všimli jako první. To vám prozradí informace o lásce.

i Zdroj fotografie: Stencil Photos
                   

Lásku je těžké definovat slovy. Stejně tak důvod, proč se zamilujeme do určité osoby. Někdy tomu sami plně nerozumíme. Co vás na člověku přitahuje? Často zde hraje velkou roli podvědomí tlačící k určitým vlastnostem, které považujeme za nejpřitažlivější, i když si to často ani neuvědomujeme. Jakých vlastností si u opačného pohlaví všímáte nejvíce a co vás přiměje se zamilovat? Následující obrázek může pomoci odpovědět na tuto otázku. Stačí jediný pohled, a to konkrétně na objekt, jenž upoutá vaši pozornost jako první.

Žena stojící na skále

Pokud se vaše oči okamžitě zastaví na postavě ženy stojící na skále, věnujete u opačného pohlaví největší pozornost vzhledu. Přitahují vás lidé, kteří dbají o svou image. A to od postavy až po módní oblečení a luxusní doplňky. Dejte si však pozor. Často se jedná o lidi, jejichž sebevědomí hraničí s ješitností. Nezapomeňte, že vzhled není všechno. Snažte se soustředit i na psychické hodnoty potencionálního partnera.

Plachetnice

Pokud jste si prvně všimli plachetnice, podvědomě vás nejvíce přitahují lidé s rebelskou povahou. Přitahuje vás odvaha hraničící s drzostí. Řídíte se zásadou, že žijete jen jednou. Po boku takové osoby zažijete řadu vzrušujících dobrodružství a necháte své povinnosti daleko za sebou. Zeptejte se však sami sebe, zda někdo takový bude spřízněnou duší, které můžete 100% důvěřovat. Osoby s takovou povahou nemusejí být s důvěrou úplně kompatibilní.

Tvář muže

Pokud vás na obrázku okamžitě zaujala mužská tvář, je pro vás nejpřitažlivějším rysem stoicismus. Jste velmi emocionální člověk a vyjadřování citů je pro vás nesmírně důležité. Hledáte však partnera, který vám bude protikladem a oporou. Někdo, kdo nikdy neztrácí chladnou hlavu a je vyrovnaný v každé situaci, i když se cítíte přetížení. Potřebujete vedle sebe partnera, jenž bude podvědomou skálou, kterou nic neporazí.

iZdroj fotografie: Pexels

Lodě v dálce

Pokud se váš pohled zaměřil na lodě v dálce, nejvíce vás přitahují lidé s ohnivým temperamentem, kteří se nechávají unášet emocemi, a to jak dobrými, tak špatnými. Podvědomě vás vzrušují vztahy, které zahrnují hlasité hádky a bouchání dveřmi, stejně jako mají i vášnivé usmiřování. Jen si dejte pozor, abyste nespadli do pasti toxického vztahu. Italská domácnost se může rychle zvrhnout v domácí násilí.

Co nového jste o sobě zjistili?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články