Poznejte spřízněnou duši podle znamení | DámskýDeník.cz

Klíčová znamení, že jste potkali spřízněnou duši. To poslední vás překvapí. Našli jste už tu vaši?

Každému člověku běhá někde po světě spřízněná duše. Chce to jen ji najít a nespálit se. Dokonce takových duší může být několik.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Není složité najít společnou řeč s mnoha lidmi. Nalézt ty správné lidi, s nimiž se můžete smát od rána až do večera a máte v jejich přítomnosti pocit, že jste někam zapadli a můžete být sami sebou, je nesmírně složité. Takový pocit vám nabídne pouze spřízněná duše. Jenže najít někoho takového je poměrně složité. Poznejte takovou duši podle několika znamení.  Láska a spřízněná duše není totéž

Spojení mezi pravou láskou, vaším osudem a spřízněnou duší není totéž. Spřízněná duše může být kdokoliv – kamarád, přítel, láska, ale i příbuzný. A samozřejmě i vaše láska může být vaší spřízněnou duší. Někdy ji poznáte pouze podle toho, když ji vidíte, slyšíte, podle vyjádření nebo podle toho, čemu se společně dokážete zasmát. I malé detaily mohou prozradit, že jste si duchovně velmi blízcí. 


iZdroj fotografie: Depositphotos

Dalším znakem spřízněné duše je pocit, že se znáte sto let. Možná jste se právě poznali a okamžitě jste našli společnou řeč, nemluvíte vynuceně, ale dokážete se uvolnit a cítit se příjemně. A opět to nemusí být pouze partner, ale i klidně kamarád jiné národnosti, u něhož máte pocit, že vás chápe, naslouchá vám, rozumí vám – a to tím nejhlubším způsobem. 

Máte stejné hodnoty a jste si velmi podobní

A to podobní v pocitech, oblíbených věcech a tak dále. Nikoli podobní vzhledem. Můžete mít rádi stejné oblečení, jídlo, ale i maličkosti, jimiž vás člověk dokáže potěšit. A pokud jde o morální zásady, pohled na život a životní priority, přijde vám, že vedle sebe vidíte své dvojče, svého dvojníka. Jednoduše se díváte na svět stejnýma očima a máte stejné hodnoty. 


iZdroj fotografie: Pixabay

Jako další znamení může být pocit, že se na danou osobu můžete ve všem spolehnout. Nemusíte mít obavy, když bude muset s někým druhým hovořit a určitým způsobem vás omluvit, či dokonce obhájit. Jste si natolik podobní, že nikdy nemusíte vysvětlovat, co má ten druhý říct nebo udělat. Někdy stačí pohled a vy nebo vaše spřízněná duše víte, co potřebujete, a jaké jsou vaše touhy nebo strasti. Spřízněná duše vás má ráda takové, jací jste. Nesnaží se vás za každou cenu měnit a i když vám řekne pravdu, nevidíte za ní zášť.

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 628 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná