4 typy mužů, kterým nevěřte ani nos mezi očima. Zpočátku vám snesou modré z nebe, nakonec vás odhodí jako děravé ponožky

Jestliže nechcete být ve vztahu s partnerem, se kterým by vám to příliš neklapalo, následujícím čtyřem typům mužů byste se rozhodně měly vyhnout.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Někdy se zamilujete, máte nasazené růžové brýle a tak nevidíte chyby, které váš nový objev má. Jenže často existují známky toho, že někomu se dá věřit a jinému ne. Láska totiž bývá slepá a vy tak svého nového přítele vidíte naprosto dokonalého a i když vám ostatní říkají, že to není dobrá volba, vy je vůbec neposloucháte. Proto byste měly vědět, se kterým mužem se rozhodně nezačínat vůbec bavit.

Prolhaný podvodník

Když se s vámi tento typ muže začne bavit, nebude dlouho trvat a vy od něj uslyšíte slovo „sex“. A rozhodně to není jen náhodou. Samozřejmě by to nebyl problém, kdyby všechny své přítelkyně, co kdy měl, nepodváděl. Vždy vám bude lhát, že se se svojí stávající přítelkyní chce rozejít, protože už jim to neklape, ale nikdy to neudělá. A když se rozhodnete odejít, jednoduše vás nahradí za jinou ženu, která mu uvěří.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pan „dokonalý“

Tento muž je velmi přitažlivý jak zvenku, tak zevnitř. Také má všechny vlastnosti, které by dokonalý muž měl mít. Problém je v tom, že to o sobě moc dobře ví, a v mnoha případech své dokonalosti zneužívá. Bývá dost tvrdohlavý a neumí dělat kompromisy. Nedokáže zůstat s jedinou ženou, protože chce, aby každá dostala aspoň kousek jeho dokonalosti.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ideální muž

Určitě jste i vy na tohoto chlápka narazily, protože je to asi nejběžnější typ muže. Ze začátku se může zdát, že v jeho životě je všechno v pořádku, jelikož má skvělou práci a rodinu, ale je to právě on, kdo tají milenku. Jakmile si najde partnerku, je na začátku pozorný, ale poté si z ní udělá spíše služku, protože je od maminky zvyklý, že se o něj ve všem postará.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Stále jen kamarád

Určitě jste ve svém životě našly muže, se kterými jste toho měly hodně společného, ale nikdy z toho nevzniklo nic víc. Mohlo se vám to stát na nějaké akci, zalíbil se vám muž a vypadalo to, že i vy se líbíte jemu. Strávili jste spolu celý večer a čekala jste, že se vám ráno ozve. Ano, ozval, ale jen aby vám řekl, že jste moc fajn, ale bude lepší, když budete jen kamarádi.

Se kterým z těchto typů mužů máte zkušenost?

Zdroj: Times of India, Horoscope

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám