Žena si postěžovala na svou tchyni, protože jejím dětem posílá rozbité dárky

Ženy na rodičovském diskuzním fóru sdílely své příběhy a zkušenosti s matkami svých partnerů. Některé jsou neuvěřitelné.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vztahy mezi rodiči a partnery jejich dětí mohou být rozmanité. V některých rodinách jsou velmi harmonické, ve většině však nefunkční. Právě proto často bývají oblíbeným námětem mediálních produktů. Špatné vztahy v rodině vyvolávají napětí, v krajních případech mohou dokonce zničit manželství. Na diskuzním fóru tak vznikla skupina žen, která sdílí své zkušenosti.

Nejhorší tchyně

Konkrétně se jedná o rodičovské diskuzní fórum nesoucí název Mumsnet. Jedna uživatelka se rozhodla rozpoutat diskuzi na téma: Kdo má nejhorší tchyni? Následně požádala ostatní, aby se podělily o své zkušenosti a příběhy. Pod příspěvek zakladatelky se vyjádřila uživatelka s fiktivním jménem Petunia. Velmi jistě prohlásila, že ona má zaručeně tu nejhorší.

Uvedla hned dva příklady, které charakterizovaly její příběh. Podle jejích slov si její tchyně nedávno zarezervovala dovolenou ve Skotsku. Bez toho, aby komukoliv cokoliv dopředu řekla. Poté své snaše vzkázala, že očekává příspěvky na tuto dovolenou. Petunia uvedla, že tchyni nezajímalo, zda mají s manželem dostatek financí. Dále pokračovala zasnoubením.

Komplikované vztahy

Když se s manželem zasnoubili, nijak na tuto událost nereagovala. Neposlala ani blahopřání, ani z její strany neproběhla žádná snaha o kontakt. Později předvedla žárlivou scénu. Podle Petunie se nikdy nesmířila s tím, že její syn už není malý kluk. Kromě toho se ji prý pokaždé snaží vytěsnit z rodinných snímků a fotografií. Bohužel se nikdy neomluvila za své hrubé chování.

Hádka s tchýní iZdroj fotografie: Depositphotos

Další uživatelce posílá tchyně pouze rozbité a jinak poškozené dárky. Pokládá to za smutné. Jiné ženě řekla tchyně, že je věčná škoda, že si rodiče nemohou vybírat partnery svých dětí. Další tchyně na všech návštěvách hledá úmyslně prach a přejíždí prsty po všech površích. Podle psychologů jsou vztahy mezi rodinami tohoto typu velmi komplikované a nepředvídatelné.

Jaký máte vztah se svou tchyní vy?

Zdroj: Express
Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články