Muž se na výletě vyfotil se svou těhotnou manželkou a hned nato ji shodil ze skály. Měl podlé úmysly

Pouto mezi mužem a ženou bývá velmi silné. U někoho jen na začátku vztahu, u dalších po celý společný život. Někdy však o lásce rozhodují peníze.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Semra Aysal z Turecka se považovala za šťastnou ženu. Vdala se za milovaného muže a čekala jejich první společné dítě. Manžel se k ní choval velmi hezky a Semra se vznášela na obláčku zamilovanosti. Netušila, že vše je jinak, než se na první pohled může zdát. Netrpělivě čekala na dobu, kterou měli s Hakanem strávit na dovolené.

Dovolená v Mugle

Mugla je menší turecké město ležící na západním pobřeží země. Je zajímavé svou starobylou architekturou. Není divu, že sem jezdí spousta turistů. K vidění je tradiční osmanský bazar, velká mešita i lázně. Neméně atraktivní je okolí města. Krásná příroda nabízí malebná zákoutí, ale také nebezpečné útesy v Motýlím údolí. Semra s Hakanem si našli pohodlný hotel, v němž svou dovolenou měli strávit. Oba se těšili na každodenní procházky i výborná jídla v restauracích.

Poslední společné selfie

Hakan se Semrou se vydali na túru do Motýlího údolí, kde se chtěli kochat tím, co dokázala vytvořit sama příroda. Zde se Hakan rozhodl pořídit se Semrou selfie. Byla to ale jen zástěrka k jeho ohavnému činu. Po pořízení společné fotografie totiž svou ženu shodil z prudkého útesu dolů. Semra neměla žádnou šanci dlouhý pád přežít. Hakan se vrátil do hotelu, aby oznámil to velké neštěstí. V jeho tváři nebyly vidět žádné emoce.

Policie se pustila do vyšetřování

K neštěstí byli přivoláni nejen zdravotníci, ale také policie, která ihned začala s vyšetřováním příčiny pádu Semry z útesu. Od prvního okamžiku bylo podezřelé Hakanovo chování. Nejevil vůbec žádné známky toho, že by jej smrt manželky citově zasáhla. Postupně se dařilo rozklíčovat plány, jež muž vymyslel. Na stopu jeho neodpustitelného činu jej přivedl životní pojistka. Tu Hakan těsně po svatbě uzavřel na smrt své ženy úrazem.

iZdroj fotografie: Pixabay

Hakan se nikdy nepřiznal

Ke svému činu se Hakan nikdy nepřiznal. Ačkoliv neměla prokuratura k dispozici přímé důkazy jeho viny, soudila jej na základě nepřímých důkazů. I rodina zemřelé Semry si byla jista tím, že Hakan ji zavraždil kvůli penězům, jež měl získat z pojistky. Ačkoliv se může zdát, že se jedná o smyšlený detektivní příběh, událost se opravdu odehrála. O to je to horší, protože je vidět, čeho jsou lidé kvůli penězům schopni.

Co si myslíte o Hakanově jednání?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Autor článku

Jana Fojtíková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pes štěká v noci do prázdna: Možné důvody a jak ho to odnaučit
Události247.cz
Události247.cz
Důchodci musí také podávat daňové přiznání, ale jen někteří. Pokud to neudělají, hrozí jim tučné pokuty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Selhání ledvin se špatně rozeznává: Nečekané příznaky jako otoky kotníků a svědění kůže
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nová umělá inteligence se sama vyvíjí stejně, jako tomu bylo při Darwinově evoluci