Vrátila se k příteli, který ji již jednou podvedl. Rozhodla se mu pomstít tím, že si pohrála s jeho bankovními účty

Rozhodla se, že mu už nic neodpustí. O promyšleném plánu pomsty dokonce natočila video, které publikovala na TikToku.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Nevěra ve vztahu dokáže pořádně zacloumat se sebevědomím a pocity podvedené polovičky. Mnohdy však tyto osoby vymění pláč a výčitky za silné činy, kterými se partnerovi za způsobenou újmu pomstí. Jednu originální pomstu vymyslela také uživatelka sociální sítě TikTok. Tu pak sdílela na tuto síť. Díky algoritmu se její video dostalo na přední příčky sledovanosti.

Zákulisí jejího vztahu

Uživatelka jménem Rikki Jump sestříhala padesátisekundové video, které dokumentovalo činy jejího devatenáctiletého já. Za určitou dobu nasbíralo více než jeden neuvěřitelný milion zhlédnutí. Mnoho uživatelů se v komentářích ptalo na celkový zákulisní příběh vztahu. Rikki uvedla, že ji přítel jednou podvedl. To mu však ve svých mladých letech dokázala odpustit.

Poté se dali znovu dohromady. O necelý rok později se v průběhu dne stavila v jeho bytě pro pár věcí. Když přišla do jeho ložnice, zůstala šokem stát jako přimražená. Všude byly fotky jiné dívky a upomínkové předměty z poměru této dívky s jejím přítelem. Další nevěru už Rikki nehodlala jen tak přejít. Uvědomila si, že s ní přítel sdílí všechny citlivé a osobní údaje.

Časový odstup

A to včetně hesel k bankovním účtům a dalším administracím. Rikki převedla peníze z běžného účtu na spořicí, aby najednou nemohl čerpat své obvyklé částky a přečerpal své limity. Také ho odhlásila ze všech předmětů na vysoké škole. Ačkoliv se žena v té době cítila silně, a že jedná v právu, dnes ve svých jednatřiceti letech videa a svých činů spíše lituje.

Přistižení nevěrníka iZdroj fotografie: Depositphotos

Někteří lidé ji za tuto pomstu odsoudili a nazvali směšnou. Jiní ji naopak podpořili a ztotožnili se s jejími myšlenkami. Několik dívek sdílelo v komentářích své pomsty. Jedna zašla za nadřízeným svého nevěrníka a nechala jej vyhodit ze zaměstnání. Další zjistila, že její manžel má v sousedním městě ještě jednu rodinu. Okamžitě s ním utnula veškerý kontakt a vystěhovala jej.

Jak byste reagovali na nevěru vy?

Zdroj: NYPost
Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla