Říjnový horoskop milostného života | DámskýDeník.cz

Podzimní horoskop milostného života pro všechna znamení: Kdo se dočká lásky, kdo zklamání?

Zjistěte, jak bude vypadat váš milostný život v měsíci říjnu. Pravdu vám odhalí horoskop zpracovaný na základě výkladu tarotových karet.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý měsíc našeho života nám může přinést větší či menší překvapení. Jinak tomu nebude ani v říjnu, podzimním měsíci, který je plný barev a naděje. Některé znamení se setká se svým životním partnerem, milostný život jiného bude pokračovat v zajetých kolejích. Zjistěte, co vaše znamení zvěrokruhu tento měsíc prožije.Beran bude hledat partnera

Nezadané osoby tohoto znamení budou hledat vhodného partnera. Navíc by do nového vztahu chtěly investovat nejen čas, ale také peníze. Páry si navzájem nedovolí zasahovat do jejich života.


iZdroj fotografie: Pixabay

Býk nechce navazovat vztahy

Tento měsíc budou nezadaní Býci klidní. Nechtějí totiž navazovat nové vztahy vzhledem ke špatným zkušenostem z minulosti. Páry se budou zbožňovat a snažit do svého vztahu investovat co nejvíce, aby pokračoval a pouto rostlo a sílilo.


iZdroj fotografie: Pixabay

Blíženci se mohou těšit

Blíženci se na říjen mohou těšit. Tento měsíc se totiž jejich partner bude snažit být více s nimi nebo jim jen udělat radost. Určitě v tom nehledejte něco jiného. Přijměte jakoukoli nabídku, přinese vám to jen samé dobré věci. A také úspěch.


iZdroj fotografie: Pixabay

Raky čeká nový vztah

Nezadaní Raci budou mít v říjnu náladu vstoupit do nového vztahu. Na druhé straně zadaní jedinci budou pravděpodobně zaseknutí. Jen těžko se tak dostanou z problematického vztahu a budou v něm pravděpodobně nadále setrvávat.


iZdroj fotografie: Pixabay

Lev ponese důsledky

Svobodní Lvi se tento měsíc dostanou do vztahu jen v případě, že najdou osobu, která o ně má opravdu zájem a souhlasí se všemi jejich podmínkami. Ti, kteří už ve vztahu jsou, si ponesou důsledky svých minulých činů.


iZdroj fotografie: Pixabay

Panna najde novou lásku

Svobodné Panny pravděpodobně konečně svému vysněnému partnerovi prozradí, že ho milují. Nemusí se bát, protějšek je pravděpodobně přijme. Ti, kteří už ve vztahu jsou, budou litovat svého rozhodnutí do vztahu vstoupit.


iZdroj fotografie: Pixabay

Váhy chtějí zažít novinky

Nezadané Váhy budou připraveny a ochotny zažít cokoli nového. Mezitím ti, kdo jsou ve vztahu, budou zmatení. Budou tak přemýšlet, jak vztah vylepšit. Pocítí napětí a čekají je také emocionální problémy.


iZdroj fotografie: Pixabay

Štír v říjnu zůstane sám

Nezadaní Štíři budou neustále přemýšlet o výhodách a nevýhodách vztahu. Budou se pravděpodobně zdržovat jakékoli akce. Páry od sebe budou nejspíše udržovat malý odstup.


iZdroj fotografie: Pixabay
Umíte být mistrem ve lži?

Střelec se může na říjen těšit

Pokud jste nezadaní, potkáte dokonalého člověka, se kterým chcete být. Zadaní Střelci pravděpodobně dostanou radu od nějakého outsidera. Pokud se jí rozhodnou řídit, jejich vztah bude vzkvétat.


iZdroj fotografie: Freepik

Jste zadaní, nebo hledáte partnera? Těšíte se na říjnový milostný život?

Zdroj: Horoscope

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Trendy pokojové rostliny roku 2021: Jsou levné, nenáročné a především oslnivě krásné
Události247.cz
Vláda na kompenzační bonus vynaložila 740 milionů korun. Ekonom se vyjádřil k výši částky
JakZdravě.cz
Není droždí jako droždí. Obchody nabízejí 2 druhy, jen to obohacené obsahuje přidané vitamíny
VědaŽivě.cz
Proč zvířata hibernují? Některá prospí celou zimu, jiná své tělo „vypnou“ jen na pár hodin