Zábavný test Sigmunda Freuda, který odhalí ty nejtajnější myšlenky. Co má za lubem vaše podvědomí?

Sigmund Freud se narodil v Příboře v německy mluvící židovské rodině, která pocházela z Haliče. Během svého života zažil mnohé. Jeho test se zaměří na vaše nitro.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Máte chuť o sobě zjistit něco nového? A nebo se v sobě tak trochu nevyznáte a potřebujete své nitro trochu osvětlit? Vyzkoušejte si tento jednoduchý test, u kterého si téměř ani neuvědomíte, že se o nějaký jedná. Jediné, co je potřeba, je, abyste odpovídali upřímně a moc nepřemýšleli nad tím, co vlastně chcete říct.

Pár otázek vám řekne mnohé

Představte si první situaci. Jste u moře a jste zde úplně sami. Koukáte se na něj a v tuto chvíli prostě „jen“ existujete. Co aktuálně cítíte? V druhé situaci se procházíte lesem. Je na vás, jaký ten les bude. Díváte se u té procházky na zem a něco vidíte. Co to je? A jak se v tento moment cítíte? Při třetí situaci sledujete, jak vám nad hlavou létá hejno racků. Jaký z toho máte pocit? Ve čtvrté situaci se díváte na běžícího koně. Vnímejte své emoce, které jste při tom prožili, a zapamatujte si je.


iZdroj fotografie: Freepik

V páté situaci si představte, že se nacházíte v poušti a před vámi je zeď. Není vidět její konec. Jediné, čeho jste si všimli, je díra. Přes tu vidíte oázu. Co budete dělat? V šesté situaci jste na poušti a při jejím procházení jste našli džbán plný vody. Co budou vaše následující činy? V sedmé situaci se nacházíte v lese, jste v něm ztraceni. V tom si všimnete domu s rozsvícenými světly. Přemýšlejte o tom, jak byste se zachovali. A v poslední situaci si představte, že jste v mlze a nic nevidíte. Jakou první věc byste v takovém případě chtěli udělat?

Zde máte význam vašich odpovědí

Při první situaci jste koukali do moře. To, co jste u toho cítili, symbolizovalo váš postoj k životu, vaše emoce a touhy. V druhé situaci jste procházeli lesem a dívali se na zem. Vaše pocity při tom odrážely, jaký máte vztah k rodině. V situaci s racky jste si odpověděli na to, jaký máte postoj k ženám. V situaci s koněm skoro to samé, jen s muži. Jaké bylo vaše řešení v momentě, kdy byla ve zdi na poušti díra a za ní oáza?


iZdroj fotografie: Freepik

Je to totiž strategie, kterou řešíte všechny problémy v životě. Co se týče situace se džbánem vody, nějak takhle si vyberete sexuálního partnera. Jak byste se zachovali v momentě, kdy byste byli ztraceni v lese a viděli dům se zapnutými světly? Vaše reakce signalizuje připravenost na manželství a založení rodiny. A nakonec jste byli v mlze a nic neviděli. Vaše reakce je váš postoj ke smrti. Jaký máte pohled na svůj život teď?

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 833 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná