Zpozorněte, určité typy osobností mají velké potíže při hledání a navazování nových vztahů. Jste mezi nimi?

Když se začíná budovat vztah, je to vždy krásné a bezproblémové. Pro některé typy osobnosti je však nesmírně těžké začít nový vztah.
i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Ne každý člověk je romantik. Láska a emoce jdou totiž ruku v ruce s romanticky naladěným člověkem. Některým lidem však při slově romantika naskáče vyrážka. Pro jisté typy osobností je velice těžké začít budovat vztah, protože na to mají trošku jiný pohled než ostatní lidi. Pokud jste tedy zmateni svými pocity v lásce, můžete patřit do jednoho z těchto typů osobností.

Osobnost INFP – Introvertní typ s převahou cítění

Jsou velkými obdivovateli lásky a romantiky. Mají v hlavě svoji představu o tom, jak by měl vypadat každý vztah, a odmítají od ní ustoupit. A jakmile se dostanou do vztahu, dříve nebo později se objeví problémy. Začnou totiž po partnerovi chtít, aby byl přesně takový, jakého si ho vysnili ve svém pohádkovém vztahu.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Osobnost ENTP – Extrovertní typ s introvertním myšlením

Jejich hlavním cílem je růst. Ať už se jedná o kariéru nebo o vztahy, zaměřují se pouze na to, aby byli tou nejlepší verzí sebe sama. Tahle potřeba zlepšování se začne brzy unavovat jejich partnera. Tito lidé prostě nevědí, jak být romantickým partnerem, ale vždy chtějí být instruktorem, což ne každý zvládne.

Osobnost ESTP – Extrovertní typ s převahou myšlení

Tito lidé jsou ve vztahu dominantní. Ne však pozitivně, ale spíše škodlivě. Nebudou se ptát svého partnera na jeho názory. Když uvidí, že něco není v pořádku, ihned raději odchází. Jít do vztahu s takovým člověkem znamená, že se budete muset pořád kontrolovat, abyste neudělali něco špatně.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Osobnost ENTJ – Extrovertní intuitivní typ

Takoví lidé nemají rádi dlouhodobé závazky. Mívají rádi příležitostné vztahy, které neslibují žádný závazek, což představuje obrovský problém pro jejich vztahy a milostný život. Nikdy je nenapadne vrhnout se do hlubokého vztahu.

Osobnost INTP – Většinou samotářský a nepořádný

Jsou velmi stydliví a introvertní. Nikdy nedělají první krok, raději si nechají příležitostný vztah utéct, než by měli člověka oslovit jako první. Ale jakmile jsou ve vztahu, jsou z nich ti nejlepší partneři, kteří jsou loajální a vždy se umí na všem dohodnout. Bohužel neumí příliš vyjadřovat svoje city, což může pro partnera představovat problém.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Osobnost ESFP – Extrovertní smyslový typ s převahou cítění

Tito lidé jednoduše nevědí, co chtějí. Jsou vždy ve všem zmatení, ať už se to týká jejich rodiny, kamarádů a nebo i partnerů. Skáčou z jednoho vztahu do druhého, protože to nikdy nemyslí vážně a nikdy nejsou spokojení.

Zdroj: Timesofindia

Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 656 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Ekvitermní regulace vytápění má spoustu předností
Události247.cz
Okamura ostře proti Babišovi, označil ho dokonce za zrádce
JakZdravě.cz
Aby vám nepadaly!
VědaŽivě.cz
Prdíte před svojí polovičkou? Pokud ne, tak byste měli. Důvod vás překvapí