Podvedl svou manželku, protože v těhotenství značně přibrala. Když ji potkal po rozvodu, spletl si jí s modelkou

Těhotenství většinou tělo ženy poznamená, a ne každé mamince se podaří shodit přebytečná kila po porodu. Jejich partneři by však vůči tomu měli být ohleduplní.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Lisseth a Jose byli opravdu šťasný a zamilovaný pár. Po nějaké době vztahu se vzali a začali se snažit o miminko. Naštěstí netrvalo dlouho a Lisseth mohla Josemu sdělit tu radostnou novinu, že je těhotná. Vše bylo jako v pohádce, dokud Lisseth nezačala vážně hodně přibírat. Poté, co se jim narodila malá holčička, začala přibrala bohužel spoustu dalších kilo.

Manžel ji podvedl

Manžel své ženě neustále připomínal, jak je tlustá a jednoho dne jí řekl tu nejhorší věc, kterou mohl. Podíval se na ni a znechuceně prohlásil, že vypadá jako slon. To pro ženu, která měla značně nízké sebevědomí, byla rána. Lisseth byla smutná a proto jedla stále víc a víc. Po nějaké době se dozvěděla, že ji její manžel podvádí a to byl právě ten okamžik, kdy si řekla, že je třeba s tím něco dělat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Podívala se mu do telefonu

Po tom, co Lisseth přibrala, s ní už Jose nechtěl chodit mezi lidi. Ani doma jí vůbec nevěnoval pozornost, a doma byl většinou jen pár hodin denně. Jedinou její útěchou byla malá dcerka a hlavně jídlo. Byla schopná sníst 4 000 kalorií denně.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jednoho dne se rozhodla, že se manželovi podívá do telefonu a tak se vše dozvěděla. Nejen, že o ní opravdu ošklivě mluvil, ale také už měl nějakou dobu milenku. Když se vrátil domů z práce, řekla mu o tom, že všechno ví. On se jí jen vysmál a řekl, že je to její vina, že ji podváděl, protože v těhotenství přibrala a už ho fyzicky vůbec nepřitahuje.

Její proměna všechny šokovala

Lisseth samozřejmě ihned požádala o rozvod, neměla důvod v takovém vztahu zůstávat. A její život se úplně změnil. Jelikož se osvobodila jak fyzicky, tak psychicky, tak nebyla nucena ze smutku jíst, cítila se krásná a silná a pomalu začala hubnout. Změnila totiž své stravovací návyky a věnovala se sama sobě.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jednoho dne přišel Jose navštívit svoji dceru a nemohl uvěřit tomu, jakou proměnou jeho bývalá žena prošla. Chtěl se k ní vrátit, ale Lisseth už ho nikdy nepustila zpět do svého života. Nikdy mu nedokáže odpustit to, jak se k ní zachoval.

Znáte někoho, kdo také prošel takhle velkou proměnou?

Zdroj: Transparency

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Vágnerová

Zobrazit další články