Dejte pozor, jakým způsobem křížíte prsty na rukou. Na první pohled to o vás prozradí ostatním více, než byste si mohli přát

Nejen to, jak se oblékáte, jak se chováte ve společnosti lidí, ale také to, jakým způsobem překřížíte své dlaně s prsty o vás mnohé prozradí.
i Zdroj fotografie: Se souhlasem Backcountry Containers
                   

Vědci zabývající se řečí těla se domnívají, že jakým způsobem křížíte prsty na rukou, hodně napoví o vaší osobě. Tato informace pochází z výzkumu provedeném Rogerem Wolcottem Sperrym – držitelem Nobelovy ceny. Jeho výzkum zabývající se mozkem, zjistil, že tento důležitý orgán je rozdělený na dvě poloviny, a chování jednotlivce úzce souvisí s tou částí, která je více aktivní. 

Pokud zkřížíte dlaně a prsty a levý palec zůstane nahoře  

Pokud jste člověk, který spíná ruce tímto způsobem, pravděpodobně jste praktický člověk. Bohužel ale rozhodování v napjatých situacích je pro vás nepříjemné a složité. Než dojdete k závěru svého rozhodnutí, vše řádně promyslete. Zvažte pro i proti. Zdá se, že je také nemožné vaši osobnost oklamat. Nejste člověk, který věří každé povídačce. 


iZdroj fotografie: Se souhlasem Backcountry Containers

Proto si vás vaši blízcí a přátelé tolik váží. Často se také stává, že za vámi chodí pro radu a vám nedělá problém jim moudře a chytře poradit. Pokud můžete někomu pomoci, jste spokojený člověk. To ovšem ale neznamená, že jste vážná osobnost, naopak. Máte dobrý smysl pro humor, který vás činí magnetem na lidi. A v lásce rozhodně netápete, protože pokaždé víte, co přesně říct. Ať už se jedná o jakoukoli situaci.  

Dlaně sepjaté a palce míří dopředu

Jste někdo, kdo na detaily nehledí. Vystihuje vás perfekcionismus a od ostatních očekáváte určitou míru obětavosti. Jste také vůdčí typ a vést ostatní vám přijde vždy přirozené. To ovšem ale neznamená, že jste nejste ohleduplní k ostatním. Ohleduplnost vám říká pane. Vždy se díváte na potřeby a okolnosti ostatních lidí a snažíte se pochopit úhel jejich pohledu.  


iZdroj fotografie: Se souhlasem Backcountry Containers

Jste upřímní a poctiví lidé, kteří dokáží těmito vlastnostmi zaujmout ostatní. A pokud jste ve vztahu, zakládáte si na poctivosti a pravdomluvnosti. To stejné očekáváte i od své druhé polovičky. Také preferujete upřímnost a rádi říkáte svůj názor. Nevadí vám, když jsou i druzí lidé na vás upřímní. Snesete pravdu a snažíte se s ní správně naložit. 

Pravý palec je umístěný nahoře

Všímáte si, že jste člověk, který při překřížení dlaní preferuje umístění pravého palce nahoru? Specifikuje vás vysoký emoční poměr. Jste schopní vnímat ostatní a jejich potřeby či emoce. Ve vztahu je pro vás zásadní, aby se vaše milovaná polovička cítila dobře a pohodlně. Právě tato jedinečná schopnost podporuje otevřenost ostatním vaší osobnosti.      


iZdroj fotografie: Se souhlasem Backcountry Containers

Hluboká emoční vřelost k vám přitahuje lidi. Snažíte se chápat všechny a není vám cizí pro ně udělat vše, co jim na očích vidíte. Nikdy nemáte problémy uspokojit každou jejich potřebu. Sám osobně si nikdy nestěžujete a nechcete svými problémy zatěžovat ostatní lidi. Někdy ale i vy sami potřebujete nějakou podporu a vylití svého srdce.

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 517 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Ekvitermní regulace vytápění má spoustu předností
Události247.cz
Okamura ostře proti Babišovi, označil ho dokonce za zrádce
JakZdravě.cz
Aby vám nepadaly!
VědaŽivě.cz
Prdíte před svojí polovičkou? Pokud ne, tak byste měli. Důvod vás překvapí