Letošní rok ukáže, jaká znamení zvěrokruhu jsou pro sebe jako stvořená. Upevní jejich vztah jako zkouška ohněm

Ve správně fungujícím vztahu se partneři dokážou podpořit v soukromém i pracovním životě. Tato znamení jsou pro sebe v roce 2022 jako stvořená.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

S dalším rokem většinou přichází i nová očekávání a sny. Jedním z nich může být například to, že chcete konečně najít svou pravou lásku na celý život. Astrologie mnohým z nás přináší alespoň částečnou nápovědu, jakým směrem se vydat, pokud i ve vztazích či soukromém životě tápeme. Která znamení se k sobě tedy v roce 2022 hodí a proč?

Blíženec a Vodnář mají vztah ze staré školy

Vztah dvou partnerů narozených ve znamení Blížence a Vodnáře může působit jako ze staré školy. Vzájemně se totiž naprosto doplňují a váží si sami sebe, ale i společného vztahu. Rádi spolu vedou hluboké intelektuální rozhovory a stimulují se k aktivitě. To, že občas potřebují čas trávit sami, neberou jako důvod k žárlivosti. Podporují se ve volnočasových aktivitách a pokud jsou od sebe delší dobu, je jejich vztah po návratu zase jako líbánky.

iZdroj fotografie: Depositphotos
V jejich vztahu panuje vzájemné pochopení a láska jako ze staré školy

Býk a Štír mají oči jen pro sebe

Pokud se dají dohromady Býk a Štír, mohou na okolí působit dojmem, že nikoho jiného nepotřebují. A tak to občas skutečně je, protože jejich vzájemná přítomnost je pro ně nejdůležitější. Jakmile jsou zamilovaní, neexistuje pro ně nikdo jiný, kdo by jim rozuměl na intelektuální i emocionální úrovni. Rádi si společně užívají pohodlného života a nepohrdnou filmovým maratonem v posteli. Co ani jeden z nich nesnese, jsou lži.

Panna a Kozoroh rozumí pracovnímu vytížení

Tyto dvě znamení se vzájemně naprosto doplňují. Umějí totiž porozumět oddanosti samostatnému životu a nevyčítají si, když je jeden z nich například v práci zaneprázdněný. Dokážou se bavit beze slov a panuje mezi nimi naprosté pochopení. Důležité je ale i tak na vztahu pracovat, aby se partneři vzájemně neodcizili a jiskra nevyprchala. I v dlouhodobém vztahu je třeba ji stále udržovat a i při vysokém pracovním vytížení vymýšlet společné aktivity.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Panna a Kozoroh si vzájemně rozumí i v pracovní rovině

Lev a Střelec se báječně doplňují

Lev i Střelec jsou obě velmi společenská znamení. Lev potřebuje být středem pozornosti a Střelec rád zkouší nové věci. Člověk narozený ve znamení Lva je ale také velmi starostlivý a Střelce dokáže stáhnout na zem v případě, že se pouští do něčeho, co by nemuselo vůbec dobře dopadnout. Jako pár jsou velmi dynamičtí a mohou přitahovat pozornost. Na druhé ale působí velmi příjemně a zábavně. Tato dvě znamení v sobě dokážou povzbudit to nejlepší ze sebe.

Ryby a Rak jsou si velmi podobní

Obě tato znamení jsou velmi emotivní a mají velké srdce. Bojí se zklamání a dokážou se vcítit do ostatních. Co se týče rodiny, práce či celkově života, sdílí velmi podobné cíle, a proto jsou si tak blízcí. Vzhledem k tomu, že oba ví, co od života chtějí, nekomplikují jim život zdlouhavé diskuze a vysvětlování. Svou lásku rádi projevují a váží si vzájemné intimity. Jejich vztah tak může být opravdu o skutečné romantice a plnohodnotné lásce.

V co pro rok 2022 doufáte?

Zdroj: Times

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Neobvyklá užití WD-40: Na počmáranou zeď, skvrny od lepidla, vodní kámen i proti ptákům
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů