Tady něco nesedí, uvědomila si porodní asistentka. Následně zbledla, když jí došlo, co vidí na ultrazvuku

Jestli máte děti, tak víte, že při těhotenství je nutné docházet na kontroly, abyste měli přehled o jejich stavu. Na jedné takové si porodní asistentka všimla něčeho, co ji šokovalo.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pro ženu a celkově rodiče není nic děsivějšího než slyšet, že s jejich dítětem není něco v pořádku. Ani porodní asistentce či doktorům se takové špatné zprávy o dětech nechtějí zrovna dvakrát sdělovat. Bohužel se ovšem nedá nic jiného dělat.

Měla to být zdravá dvojčata

Je tomu už šestnáct let, co jistá žena otěhotněla a mohla se těšit, že na svět přivede dvojčata. Těhotenství neprobíhalo nijak netradičně a nedalo se tedy předpokládat, že by se věci mohly začít vyvíjet nestandardním způsobem. Jenomže už tomu tak je, že život prostě občas bývá nepředvídatelný a to samé se odehrálo i v tomto případě.


iZdroj fotografie: Freepik

Neví se přesně, v jaké měsíci těhotenství se žena nacházela, když došla na tu osudovou kontrolu. Ta měla probíhat za pomoci ultrazvuku a mělo to být jen další obyčejné vyšetření, které bude mít rychle za sebou. Jenomže ve chvíli, kdy ji sestra kontrolovala, si všimla něčeho, co rozhodně nebylo obyčejné.

„Vidím zde o jednu nohu méně“

To byla nepříjemná slova, která musela matce sdělit, v tom se ovšem zarazila, když jí došlo, co doopravdy vidí. Na obrázku se totiž nenacházela dvojčata, z nichž jedno by nemělo nohu. Byla o trojčata, jenomže dvě z nich přirostla k sobě torzem s tím, že počet nohou zůstal stejný jako u normálních dětí.


iZdroj fotografie: Se souhlasem Darla Garrison

Všechno to byly dívky a třetí z nich byla úplně zdravá. Nikdo si asi neumí představit, jak těžké rozhodnutí před matkou stálo. Ne každý má totiž na to, aby se staral o trojčata, která nejsou v pořádku a budou dozajista vyžadovat mnoho speciální péče.

Buď všechno a nebo nic

Někdo by se možná rozhodl tak, že si nechá alespoň zdravou holčičku, žena se ale vzdala práv na všechny své tři děti. A tak přišli na scénu Darla a Jeff Garrisonovi, kteří se rozhodli si vzít všechny tří holčičky do péče. Rodina měla i vlastní potomky, přesto se tyto princezny rozhodla adoptovat.


iZdroj fotografie: Se souhlasem Darla Garrison

Ještě předtím si dvě srostlé dívenky prošly mnohým a to hlavně operacemi, které je nakonec rozdělily a nakonec také jistou revitalizací po tom všem. Každá skončila s jednou nohou, což sice není příjemná skutečnost, ale zároveň dopadly nejlépe, jak v jejich situaci mohly. Nejspíše jsou rády za svůj život, jelikož již 16 let žijí na farmě, chodí do školy a mají přátele tak, jako každý jiný zdravý jedinec.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 707 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Manželé vybudovali uprostřed lesa geniální dům, který svou krásou uhrane oči každého. Rodině poskytuje luxus milionové vily
Události247.cz
Česko začne očkovat třetí dávkou vakcíny. Podle dat z Izraele má ale většina lidí po jejím podání vedlejší účinky
JakZdravě.cz
Super polévka nabitá vitamíny posílí imunitu a chrání před virovými i bakteriálními onemocněními. Podzimní elixír zdraví
VědaŽivě.cz
Míváte noční můry? Pokud je to některý z následujících motivů, rozhodně ho neignorujte