Muž se pomstil své partnerce při rozchodu | DámskýDeník.cz

Žena si nezávazně užívala s mužem. Když chtěla vztah ukončit, provedl jí něco strašného

I při ukončení vztahu by se měli lidé chovat slušně. Charlotte chtěla zanechat kamarádství s výhodami, protože se zamilovala do jiného muže. Její kamarád se však chtěl pomstít.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Občas se stane, že se lidé zamilují do člověka, který se jim zpočátku vůbec nelíbil. Vztahy jsou někdy složité a nepředvídatelné. Jelikož nikdo nevidí do budoucnosti, je vcelku těžké si vybrat ideálního partnera. Někteří jsou totiž nejprve perfektní, ale časem se ukáže jejich pravá tvář. Podobná situace se stala i mladé Charlotte (34), která se zamilovala do muže, kterého doučovala angličtinu.Vše se zdálo dokonalé

Charlotte studovala na vysoké škole a rozhodla se svého kamaráda Maxe doučovat angličtinu, protože se potřeboval dostat v práci na vyšší pozici. Z těchto dvou lidí se v průběhu času stali velice dobří přátelé, až se jejich vztah dostal na trochu jinou přátelskou úroveň. Dohodli se totiž, že budou kamarádi s výhodami. Začali spolu spát, ale společně se na veřejnosti neukazovali.


iZdroj fotografie: Pixabay

Nejednalo se o vztah, ale pouze o sex. V Maxově životě byla na prvním místě pouze práce a Charlotte se soustředila na školu. Bydlela na kolejích a užívala si mladistvého života, ve kterém nebyla nikým vázána. Oběma to takto vyhovovalo a neviděli v jejich přátelství žádný problém. Každý si žil svůj život a potají se scházeli jen proto, aby si mohli užít společný sex.

Max byl v posteli skvělý

Charlotte si na Maxe nemohla stěžovat, protože byl velice pozorný a v posteli to uměl. Zažívala s ním úžasné intimní chvíle a při každém milování dosahovala orgasmu. Občas i více než jednou. Maxe považovala za postelového boha a na jejich schůzky se vždy těšila. Tento vztah s výhodami trval přibližně rok. Když v týdnu nechodila do školy, jezdila na víkendy domů k rodičům.


iZdroj fotografie: Pixabay

Po čase vášeň uhasla

Ve městě, kde bydlela její rodina, bydlel i Max. V pracovních dnech chodila do školy a s Maxem si posílali velké množství zpráv, které byly převážně s výrazným sexuálním podtextem. Po čase začínala mít Charlotte dojem, že už to není tak lákavé jako dříve a přestávala ji veškerá komunikace bavit. V tu dobu také potkala jiného muže, který se jí zdál zajímavější a přitažlivější.


iZdroj fotografie: Freepik

Charlotte ukončila vztah s Maxem

Jednoho dne, když klasicky došlo na doučování, sdělila Charlotte Maxovi, že potkala někoho jiného a chtěla by ukončit to, co mezi nimi bylo. Max se na ni trochu zákeřně podíval a zeptal se jí, co mezi nimi bylo. Na to mu odpověděla, že by ráda ukončila kamarádský vztah s výhodami a dál se pouze přátelila. Nakonec se k ní naklonil a pronesl, větu ohledně posledního sexu. To se jí zdálo slizké, a proto se raději začala balit a chtěla odejít domů.

Rozloučení nedopadlo dobře

Zatímco si Charlotte balila věci a chtěla odejít domů, Max ji chytil a sahal jí pod tričko. Sundal jí kalhoty a následně i spodní prádlo. Z celé události si pamatuje Charlotte pouze útržky a ví, že brečela a prosila ho, ať to nedělá. Max byl hrubý a násilnický. Křičel na ní, že je pouze jeho a že mu jí nikdo brát nebude. Po násilném sexu se odvalil a usnul.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Ona si sbalila věci a odešla domů. To, co se stalo, si nechala doposud pouze pro sebe. Nyní se jí však zážitek vrátil, i přesto, že už žije s někým jiným. Současný přítel před ní poklekl s prstýnkem a zeptal se jí „budeš moje? Po této větě se jí vše znovu vybavilo a s pláčem utekla. Svému příteli stále dluží odpověď a bojí se, že brzy bude muset celou situaci vysvětlit.

Zažili jste někdy kamarádství s výhodami?

Zdroj: Se souhlasem čtenářky Charlotte

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 774 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď