Manžel se choval divně, když byl s její matkou | DámskýDeník.cz

Ženě přišlo chování její matky a manžela divné, a tak vymyslela lstivý plán. Když spatřila krutou realitu, podlomila se jí kolena

Manželství tohoto páru trvalo několik let, když si žena uvědomila, že se manžel před její matkou chová opravdu zvláštně. A tak pátrala po příčině.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pár spolu žil mnoho let, když si žena začala všímat zvláštního chování svého muže a zároveň také své matky. Zdálo se jí, že spolu velice často telefonují a také neustále odcházeli ve stejný čas. Navíc k nim matka chodila vyzývavě oblečená a neustále se okolo svého zetě ochomýtala. Manželce to začalo být opravdu velice podezřelé, a tak se na to zaměřila.Chtěla od matky pohlídat děti

Jednoho dne se žena odhodlala, že věci přijde na kloub. Proto vymyslela plán, o kterém ani matka ani manžel neměli nejmenší tušení. Žena svoji matku požádala o hlídání dětí. Vysvětlila ji, že ona nebude doma a manžel později také potřebuje naléhavě odjet pryč. Muž nic netušil. Když se dozvěděl, že k nim brzy přijede tchýně, aby pohlídala jejich děti, ihned si přeorganizoval den, aby nikam nemusel.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Manželka ráno odjela do práce tak, jako obvykle. V poledne však řekla svému šéfovi, že se necítí dobře a chce si na zbytek dne vzít volno. Vydala se tedy domů v době, kdy věděla, že děti pravidelně spí. A nemýlila se. Děti měly nastavený pevný režim, a tak po obědě spořádaně spaly. Té příležitosti však využil podezřelý manžel se svou tchýní, kteří se oddávali sexuálním hrátkám na gauči.

Neslyšeli ji přicházet domů

Nesourodý pár byl do sebe tak zahleděný, že si vůbec nevšiml, že k domu přijelo auto a po malé chvíli také zaklaply dveře. Manželka vešla s očekáváním toho nejhoršího do dveří a byla velmi rozrušená. Když viděla to, co už dávno tušila, okamžitě začala zvracet. Překvapená dvojice se nezmohla na slovo a v rychlosti se začaly oblékat. Ženě se snažili namluvit, že o nic nejde a jde vlastně o strašný omyl.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Manželka a dcera obou nevěrníků však ani vteřinu neváhala. Hned, co se vzpamatovala z prvotního šoku požádala o rozvod. Z domu okamžitě vyhodila manželovo oblečení a poslala ho pryč. Domácnost s ním nadále sdílet nechtěla. Byla opravdu zhnusena tím, co viděla, a dokonce soudně zakázala styk své matky s dětmi. S manželem se viděla již jen u soudu a se svojí matkou přestala komunikovat úplně.

Jak byste v takové situaci reagovali vy?

Zdroj: Transparency

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 888 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď