Týden po pohřbu své přítelkyně našel v jejím telefonu fotografii, která ho okamžitě rozbrečela. Byla na ní ve svatebních šatech

Pouhý týden po pohřbu své přítelkyně našel muž v telefonu něco, co určitě nečekal. Když uviděl tuto fotografii, sesul se na zem v slzách.

mladý pár i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mnoho lidí se ve vztahu leckdy dostane do bodu, kdy přemýšlí nad tím, že by prozkoumali obsah partnerova telefonu. Většinou se tak děje z nedostatku důvěry. Obsah telefonu ale mnohdy může skutečně překvapit, ať už ve špatném, nebo v dobrém slova smyslu. Tito dva tvořili krásný pár už od střední školy. Když zjistili, že Michelle je smrtelně nemocná, oba byli naprosto zdrceni. Ona své nemoci nakonec bohužel podlehla. O pouhých 7 dní později našel John v jejím starém telefonu fotografii, která ho zcela šokovala.

Znali se dlouhé roky

Tento pár spolu strávil mnoho let, jelikož se potkali už jako děti. Dlouho spolu vycházeli jako sourozenci a jejich přátelé přiznávají, že spolu v podstatě vyrostli. V pubertě se vše začalo měnit a jejich vztah začal nevinným flirtováním, které postupně přerostlo v hlubší pouto. Nedokázali si představit, že by se rozdělili. Začali spolu chodit na střední škole.

V dobrém a ve zlém

John a Michelle pochopili, že jsou si souzeni a že jeden k druhému neodlučitelně patří. Překonali mnoho překážek, větších i menších konfliktů, až přišla největší rána. Michelle onemocněla obzvlášť agresivní formou rakoviny, která postupně napadala čím dál tím větší procento jejího těla. Pár se rozhodl, že je čas vše posunout dál, kdyby se stalo to nejhorší.

Věděla, že zemře

Michelle si uvědomovala, že není reálná šance, aby svou nemoc překonala. Snažila se proto užívat si svých posledních týdnů naplno a s Johnem se domluvili, že se vezmou formou civilního sňatku na úřadě. Uspořádali skromný obřad jen se svědky. John tehdy ale neměl sebemenší tušení, že tohle není to, co si jeho přítelkyně přála nejvíc.

Zdrcený nalezl dojemnou fotografii

Pár dní po pohřbu Michelle seděl John na pohovce a rozhodl se, že si prohlédne galerii ve starém telefonu své partnerky, aby mohl vzpomínat. Našel zde ale něco, co by ho ani ve snu nenapadlo. V galerii byla fotografie Michelle v nádherných svatebních šatech, ve kterých si vždy přála krásný obřad v kostele se všemi svými blízkými. John to vzal jako signál toho, že se po smrti znovu potkají a vysněnou svatbu uspořádají.

Jak byste na místě Johna reagovali?

Zdroj: TribunNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Zobrazit další články