Pes dal rodině jasně najevo, že lásky není nikdy dost. Svého nemocného pána potěšil jako nikdo

Mezi malým chlapcem a rodinným psem se vypěstoval unikátní vztah, který se s každým dalším dnem prohlubuje.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Jakékoliv zvíře, které se rozhodnete přivést si k sobě domů, se může stát vaším nejlepším přítelem. Je lhostejno, zdali přilnete ke králíkovi, morčeti, želvě, kočce nebo psovi. Každé zvíře vám dokáže dát najevo náklonnost, ovšem v případě psů a koček je projevovaná láska nejmarkantnější. Psi jsou věrnými společníky, ať je vám skvěle, nebo naopak mizerně. Často se vám snaží zvednout náladu, když procházíte těžkým obdobím, a poskytují vám oporu v době nemoci. Svoji lásku dal pánovi najevo i pes Toby.  

Roztomilé video hýbe světem internetu

Situaci, která dojala více než 4,5 milionu uživatelů internetu, zachytila Devin Crouch, maminka dnes 9letého chlapce, pomocí mobilního telefonu na video. Když byly Carterovi 2 roky, prodělal první větší nemoc. Během pobytu doma trávil většinu času ve své posteli nebo na gauči v obývacím pokoji. Společnost mu ovšem nedělal žádný z oblíbených plyšáků, ale rodinný pes Toby. Ten ležel stočený pod gaučem či vedle postele a trpělivě čekal, až se jeho pánovi udělá lépe.

Jednou musela Devin z obývacího pokoje odejít. Během její nepřítomnosti začal Carter plakat. Maminka se šla ihned podívat, co se jejímu synovi stalo. Jakmile vešla do obývacího pokoje, uviděla spokojeného Cartera, kterého objímal Toby. Pes vyskočil na pohovku a lehl si za chlapce. Přes jeho levý bok přehodil přední packu a hlavu mu položil na rameno. Carter psa přidržoval pravou rukou a spokojeně se díval na pohádky. Devin byla z celého výjevu natolik dojatá, že se o něj rozhodla podělit na sociálních sítích.

Unikátní vztah od prvního shledání

Krátce po zveřejnění se video zachycující Cartera a Tobyho stalo virálním. V četných komentářích sledující podotkli, že jedinečný vztah mezi psem a jeho malým pánem je patrný na první pohled. Jejich domněnky záhy potvrdila samotná Devin, která popsala, jak se Toby stal součástí rodiny. Rodiče si přáli, aby Carter vyrůstal v blízkosti nějakého zvířete, a proto se rozhodli pro adopci psa z útulku. V jednom z nich narazili na Tobyho, kterého si okamžitě zamilovali.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Mezi chlapcem a psem se brzy vypěstovalo pouto, jež od té doby jen sílí. Toby vedle Cartera spí, hlídá jej, tancuje s ním, hrají si spolu na schovávanou a provádějí spoustu „lumpáren“, které Devin pečlivě dokumentuje a postupně zveřejňuje na YouTube kanálu. Ten založila pro svoji rodinu po úspěchu prvního videa. Nyní 9letý chlapec na svého psa nedá dopustit, ani pes na něj.

Jaký máte vztah se svým psem?

Zdroj: Express  

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám