10 párů zvěrokruhu, které se k sobě nehodí | DámskýDeník.cz

Deset párů zvěrokruhu, které tvoří ty nejhorší páry. Nikdy se nebudou k sobě hodit, ať se snaží jakkoliv. Jste mezi nimi s partnerem?

Vztahy dovedou být záludné a mnohdy také složité. Podle zvěrokruhu se těchto deset znamení k sobě nikdy nebude hodit.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Setkání s někým, kdo vám rozumí a sdílí stejné zájmy, může vypadat, jako by se v daný moment hvězdy spojily právě pro vás dva. Někdy však tyto hvězdy mohou představovat pouze frustraci a hromádku neshod. I když existují vzájemně velmi atraktivní znamení, vesmír musí vždy najít rovnováhu – a tak některá z nich spolu nejsou kompatibilní. Pokud však zjistíte, že osoba, s níž chodíte, je jedním z vašich nevyhovujících znamení zvěrokruhu, rozhodně by to nemělo být důvodem k ukončení vztahu!Kozoroh a Beran

Přemýšliví a dobře vychovaní Kozorozi si nejméně rozumí s tvrdohlavým a netrpělivým Beranem. Život s nezodpovědným Beranem může totiž způsobit, že se Kozoroh bude cítit kvůli své odpovědné povaze neustále ve stresu. Bude rovněž vyžadovat spoustu trpělivosti, komunikace a kompromisů. Je taktéž důležité, aby Kozorozi přistupovali ke vztahovým problémům citlivěji a láskyplněji. S ohledem na to je tak pro zdravý vztah těchto dvou znamení zásadní být otevřený, upřímný a starostlivý.


iZdroj fotografie: Pixabay

Vodnář a Býk

Vodnář, který je plný energie a nezávislosti, se může s tvrdohlavým Býkem dostat velmi lehce do sporů. Vzhledem k volnomyšlenkářské povaze Vodnářů je nekompromisní Býk může zkritizovat především při diskusi o financích, struktuře domácnosti a budoucích plánech. Býci také velmi lpí na tradicích, což je pro velmi názorového a progresivního Vodnáře obtížné. Přestože však oba chápou důležitost komunikace o svých myšlenkách a pocitech, mají tendenci druhého držet na dosah ruky a nic mu neprozrazovat. 


iZdroj fotografie: Pixabay

Ryby a Blíženci

Ryby mají velký zájem o potřeby, přání a emoce druhých. To se však nedá říct o Blížencích, kteří mají poněkud rozpory v tom, co říkají a dělají. Během seriózních rozhovorů si Ryby také mohou myslet, že partnerovi pomáhají, ale ve skutečnosti je to naopak. Blíženec si to většinou přebere svým způsobem, a to tak, že bude považovat Ryby za někoho, kdo mu absolutně nerozumí. To je pro pečující Ryby obzvláštně zdrcující. Aby to mezi nimi fungovalo, bude to vyžadovat hodně odhodlání. 


iZdroj fotografie: Pixabay

Beran a Rak

Odhodlaný a nadšený Beran si často nerozumí s Rakem, který je známý především svou chladnou hlavou. Pro Berana tak může být obtížné vytvořit klidnou atmosféru, po níž Rak touží. Beran se bude také snažit zahlcovat Raka nadměrnou láskou, což v něm vyvolá pocity falešnosti. 


iZdroj fotografie: Pixabay

Tato dvě znamení budou muset opravdu tvrdě pracovat, aby dosáhla žádoucí rovnováhy mezi svými introvertními a extrovertními osobnostními rysy. Beran může Rakovi pomoci vylézt ze své ulity více a Rak naopak dokáže Beranovi pomoci ovládat jeho divoké impulsy. 

Býk a Lev

Pro spolehlivého a oddaného Býka je život se Lvem opravdovou jízdou. Je to hlavně kvůli tomu, že obě tato znamení jsou proslulá svou tvrdohlavostí. Lvi rádi riskují a užívají si chvíle, kdy jsou středem pozornosti. Býci jsou spíše tradičnější a opatrní. Tato dvojice však může dobře spolupracovat, protože oba dva mají tendenci navzájem se vytlačovat ze své komfortní zóny. Vzájemné povzbuzování k riskování a zkoušení nových věcí tak může z tohoto partnerství učinit šťastný vztah.


iZdroj fotografie: Pixabay

Blíženci a Panna

Blíženci mohou extrémně praktickou Pannu považovat za nudnou, protože se drží svých pravidel a nic nenechává náhodě. Rovněž se mohou cítit zanedbaní, protože Panny mají sklon vyjadřovat svou lásku méně často a spíše neverbálními způsoby. Blíženci jsou však v tomto směru velmi expresivní a svou náklonnost projevují různými způsoby. Panny se bojí zranitelnosti. Proto pokud Blíženec ukáže svou loajalitu a upřímnost, pak si tento pár může společně užívat života naplno.


iZdroj fotografie: Pixabay

Rak a Váhy

Raci jsou známí tím, že jsou loajální, sentimentální a velkorysí, což je někdy může odpuzovat od nerozhodných a povrchních Vah. Netrpělivý Rak se také může jednoduše rozčílit, když stručně vykládá něco svému partnerovi, který však chce vědět všechny stránky příběhu. Rak bude vždy chtít, aby se Váhy postavily na jejich stranu. To však pro ně není jednoduché. Tato dvě znamení budou muset tvrdě pracovat na svých komunikačních schopnostech, aby se především ujistila, že jsou obě na stejné straně.


iZdroj fotografie: Pixabay

Střelec a Ryby

Střelci jsou známí svým etickým způsobem myšlení a tím, že dokážou uklidnit vypjaté situace a pomoci lidem čelit jejich problémům. Bohužel taková schopnost není přijatelná pro Ryby, které ji nedokážou pochopit. Střelci jsou dobrodruzi a Ryby jejich nápady věčně zpochybňují. To poté na Střelce působí jako nedostatek podpory. I když možná zvládnou umění komunikace a kritického myšlení, budou muset být stále trpěliví. Pokud to dokážou, jejich vášeň a energie z nich udělá nerozlučný tým. 


iZdroj fotografie: Pixabay

Lev a Štír

Vtipní a vášniví Lvi se s asertivními a tvrdohlavými Štíry často hádají. Vzhledem k silnému Lvímu instinktu být vůdcem mu bude lézt zpochybňující strana Štíra na nervy. Obě tato znamení jsou proslulá tím, že jsou tvrdohlavá a oplývají postojem: „vždy mám pravdu“. Právě kvůli tomu budou neustále náchylná k hádkám, a to i v nepodstatných věcech. Naštěstí je však spojuje vášeň. Lev a Štír tak mohou díky této vlastnosti dosáhnout všeho, po čem touží. 


iZdroj fotografie: Pixabay

Panna a Střelec

Analytické panny jsou nechvalně proslulé svým kritickým perfekcionismem, který může pro jejich partnera znamenat potíže. Střelci si totiž velmi váží své svobody a opravdu nemají rádi jakýkoliv druh omezování.


iZdroj fotografie: Pixabay

Panny jsou pracovité a praktické a rády pomáhají druhým. Ale jen stěží budou jako Střelec ztrácet čas věcmi, které považují za zbytečné nebo lehkomyslné. Mimo to si cení stability a rutiny, což je pro dobrodružné a spontánní Střelce noční můra. Aby tento vztah fungoval, budou muset oba partneři vyjít ze své komfortní zóny.

Zdroj: HigherPerspectives

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 15635 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná