Pro svůj život si vyberte muže, který vás miluje, zbožňuje a váží si vás. Jinak budete až do smrti trpět

Partnerské vztahy ne vždy bývají jednoduché. Proto je vhodné vybrat si takového partnera pro život, se kterým vše bude snazší, nejen protože si vás dokáže patřičně vážit.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Za svého životního partnera byste měli mít takového muže, který vás každé ráno přivítá s úsměvem na tváři, laskavým slovem a polibky. Milujte takového člověka, který si je vědom, že slzy nejsou projevem slabosti. Muže, který vás podpoří v každé situaci. Muže, který chápe, že někdy se můžete cítit na dně a potřebujete jeho podporu a láskyplnou náruč.

Milující partner je základ

Základem šťastného a spokojeného života je milující partner, který vás každé ráno políbí na tvář a bude se o vás starat. Připraví vám snídani nebo naopak večeři. Dopřeje vám horkou koupel při svíčkách. Vyberte si zkrátka někoho, jehož ruce vám dají pocit důvěry a lásky. Důležité je, aby to byl člověk, po kterém se vám bude stýskat, pokud od něj budete muset odjet. Člověk, za kterým se pokaždé budete chtít vracet a budete se na něj nesmírně těšit.

iZdroj fotografie: Pexels

Měl by to být muž, který je po náročném dni připravený ležet vedle vás a sledovat s vámi hvězdnou oblohu. Muž, který je připravený vám po náročném dni namasírovat záda a nalít skleničku dobrého vína. Buďte s mužem, který vám dá celé své srdce a vy mu na oplátku nabídněte to svoje. Užívejte si společně života. Vhodné je prožít život s někým, kdo si užívá společnou svobodu. S někým, kdo nezná hranice a pravidla a nebojí se překročit společenské normy a zvyklosti.

Respekt je důležitý

Ve vztahu je pochopitelně kromě lásky a porozumění důležitý také respekt. Najděte muže, který bude respektovat vaši povahu, vaše přání a vaše zájmy. Muž by měl také respektovat vaše slabiny. Nenechte se změnit. Najděte takového muže, který se nebojí bořit zdi a dokáže snášet různé těžkosti, aby vás mohl milovat. Najděte někoho, kdo se nebojí svých vlastních citů. Milujte toho, kdo se půvabně dotýká vaší duše a vašeho srdce.

iZdroj fotografie: Pexels

Muž vašeho života by se měl umět vzdát svého ega pro váš úsměv. Měl by to být někdo, kdo se nebude snažit zakrýt váš jas. Někdo, kdo pochopí, že když záříš, rozzáříš také jeho život a jeho svět. Může to být klidně muž, jehož srdce v minulosti zlomila jiná žena a on přesto nepřestal věřit na pravou lásku. Pomůžete mu se z nepovedeného vztahu dostat a ukázat mu, že pro vás je opravdu vším. Darujte svému muži srdce a nechte ho cítit příjemný pocit lásky.

Jak podle vás vypadá ideální vztah?

Zdroj: LovePsyo

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla