Na počest své zesnulé ženy vysadil les. Obrazec, který stromy nyní tvoří, dojímá u srdce

Smrt milované osoby dokáže člověkem otřást. Winston Howes však po smrti své milované manželky vytvořil úchvatnou přírodní památku, která mu ji denně připomíná.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Smrt milované osoby, které člověk slíbil věčnou lásku, dokáže nepěkně otřást celým jeho životem. Winston Howes byl 33 let šťastně ženatý se svou manželkou Janet, která bohužel zesnula v důsledku srdečního onemocnění. Ačkoliv zdrcený manžel nevěděl, co si má počít, dostal úžasný nápad, díky němuž na svou životní lásku nikdy nezapomene. Vytvořil na svém pozemku nevídaný přírodní obraz. 

Originální nápad na počest zesnulé ženy

Winstonu Howesovi bylo pouhých 53 let, když mu po třech desetiletích šťastného manželství odešla milovaná žena Janet. Manželé měli všechno, vzali se v roce 1962 a poté se přestěhovali na farmu poblíž města Storud ve Spojeném království, kde také založili rodinu. Ačkoliv vše vypadalo dokonale, Janet v důsledku srdečního selhání odešla mnohem dříve, než by to Winston čekal. Zdrcený manžel po této události nevěděl, co má dělat se svým životem.

iZdroj fotografie: Freepik

Na památku své milované manželky se nakonec rozhodl, že na svém tříhektarového pozemku vysadí obrovské duby, mezi nimiž bude mýtina ve tvaru srdce. Nejprve se to sice zdálo nereálné, ovšem nyní, po sedmnácti letech, je Winston svědkem něčeho úžasného. Památník, který zdrcený manžel vytvořil několik měsíců po smrti své ženy, nyní může vidět každý, kdo přeletí nad jeho farmou. 

Letecké záběry nad Winstonovým pozemkem 

Chvíli to sice trvalo, ale nyní může Winston pokaždé, kdy se ve svém lese prochází, vzpomínat na své šťastné manželství. „Najal jsem si lidi na pomoc, protože bylo potřeba zasadit stovky stromů. Na okrajích srdce jsme vysadili obrovské duby. Prostě mi to přišlo jako skvělý nápad. Když jsme skončili, vybudovali jsme na mýtině lavičku. Občas tam zajdu, sednu si a přemýšlím o spoustě věcí. Myslím si, že je to nádherná pocta mé ženě, jejíž památka tu bude navždy,“ sdělil Winston v jednom z rozhovorů. 

Mýtina ve tvaru srdce byla dlouhá léta tajemstvím, o kterém věděl pouze Winston a jeho syn. Ze silnice tento překrásný obraz nelze vidět, protože jej zakrývají obrovské stromy. Jednoho dne však nad farmou prolétal Andy Collett v horkovzdušném balónu, a když tento skvost zahlédl, ihned natočil několik záběrů. Díky němu se tak tento láskyplný čin dostal do povědomí ostatních a může být dalším z mnoha důkazů, že pravá láska opravdu existuje.

Co byste vytvořili na památku svého partnera vy? 

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Zobrazit další články