Novorozené dítě ihned po porodu pozná hlas svého otce a přivítá ho tím nejúžasnějším způsobem

Říká se, že otcové a dcery mají nějaké zvláštní pouto, což dokazuje i příběh Flávia Dantase z brazislského Ria de Janeira.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tento otec byl tak natěšený na svoji dceru, že s ní neustále komunikoval, když byla u maminky v břiše. Každé ráno prý pohladil svoji ženu po břiše se slovy: „Vždy tady pro tebe budu“. Kdykoli to udělal, dítě začalo kopat a hýbat se. Otec se na každý kontakt se svoji nenarozenou dcerkou moc těšil. A ona to očividně vnímala stejně.

Narodila se na den otců

Malá Antonella se narodila v námořní nemocnici Marcílio Dias v Rio de Janeiru 11. srpna na brazilský den otců. Když lékařský tým předal dítě rodičům, malá Antonella spinkala. Její maminka Tarsila si své miminko položila na hrudník a usnula společně s ní. Čekalo na ně nejkrásnější probuzení. Tatínek se naklonil nad svoji dceru a zopakoval jí slova, která jí říkával. Tentokrát odpověděla otevřením očí a největším úsměvem jaký dokázala vykouzlit.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jedinečný okamžik zachytili rodiče fotoaparátem a budou tak mít nádhernou památku na první okamžiky se svojí dcerou. Malá Antonella byla na hlas svého tatínka zvyklá, proto na něj okamžitě reagovala. Děti totiž mohou zpracovávat zvuky už od 16 týdnů po početí. Ve 26. týdnu již na zvuky reagují a mohou je dokonce uklidnit hlasy rodičů. Pokud je tedy miminko v břiše neklidné, stačí na něj jednoduše klidně promluvit, a při tom hladit břicho.

Dar poslaný z nebes

Maminka o své dceři hovořila jako o daru z nebes, zatímco tatínek byl touto životní zkušeností ohromený. Řekl, že jeho láska k dceři je příliš velká na to, aby se vešla do jeho hrudi. Dodal, že od první chvíle, kdy uviděl svoji dceru, si byl jistý, co je to láska. Na den jejího narození stoprocentně nikdy nezapomene. Stejnou intenzivní lásku samozřejmě cítí i maminka malé dívky.

iZdroj fotografie: Pixabay

„Kdyby se bohatství měřilo slovy, shrnula bych to do jednoho: rodina,“ svěřila se šťastná maminka, která svoji prvorozenou dcerku nazývá vzácným klenotem broušeným rukama Božíma. Podle slov obou rodičů můžeme jasně konstatovat, že Antonella je šťastná malá dívka, protože má velmi milující a dobrosrdečné rodiče. Čeká ji jistě krásné dětství se spoustou zážitků se skvělými rodiči.

Zdroj: Flavio Viela

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Zobrazit další články