5 znamení zvěrokruhu, která nikdo nemá rád | DámskýDeník.cz

5 znamení zvěrokruhu, která všichni ze srdce nenávidí. Dokáží být pěknou osinou a převrátit vám život vzhůru nohama. Vyhněte se jim za každou cenu

Je nutno upozornit, že každý člověk je jiný a nikdo nemá jen negativní vlastnosti. Nyní se ale můžete podívat na znamení, která jsou na tom s oblíbeností nejhůř.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý člověk na světě má jak dobré, tak i své temné stránky. I ty nejjemnější duše, co znáte, se mohou dostat do takového bodu, že pohárek jejich trpělivosti přeteče a zachovají se agresivně. To je přirozené, jelikož to lidem pomáhá ze sebe dostat negativní emoce, jen to nesmí být přehnané a časté. Těchto pět znamení negativní reakce přímo obklopují.První z nich jsou Blíženci

Toto znamení má dvě tváře a jde to na něm také poznat. Blíženci umí být pozitivní, život milující, komunikativní a laskaví. Jsou však schopni přepnout a ukázat vám přesný opak svých dobrých vlastností. Někdy dokážou být vyloženě zlí a neumějí se udržet, většinu lidí jsou schopni tímto obratem vyděsit tak, že jim přejede mráz po zádech. To občas vyvolává otázku, která tvář je jejich pravou?


iZdroj fotografie: Pixabay

Druhým z nich je Rak

Raci jsou, jak je velice známo, velmi citlivé osobnosti a často si věci berou až příliš k srdci. Umějí být vztahovační a jakmile se dovtípí toho, že jim bylo ublíženo, neváhají vám to vrátit. I když svůj odpor nevyjádří otevřeně, umějí to udělat tak, že jen zůstanete stát s otevřenou pusou. Mají schopnost vám zarazit dýku do srdce a neváhají to udělat, když nabydou pocitu, že na to mají právo. Většinou pak mývají výčitky svědomí, ale své činy nedokáže vrátit nikdo.


iZdroj fotografie: Pixabay

Třetím z nich je Lev

Lvi jsou známí především tím, že věří, že se celý svět točí okolo nich a oni jsou tím hlavním charakterem v příběhu. Chtějí být vždy ve všem první a v rivalitě umějí využít jakýkoliv prostředek. Umějí být ochotní, pokud ví, že z toho budou prosperovat. Ani jim nijak zvlášť nevadí, když nějak ublíží druhým. Jejich zlá povaha má původ v egoismu.

Čtvrtým z nich je Panna

Panny jsou nejvíce kritické znamení zvěrokruhu, a to jak vůči sobě, tak i vůči všem ostatním v okolí. Od každého mají velká očekávání, která nelze vždy splnit. Svět je pro ně dobrý jen takový, jak si představují ony. Jakmile někdo nenásilně zastává jiný názor, postoj či myšlenku, okamžitě tím opovrhují a odmítají jiný pohled, než je ten jejich. Nedokážou snést kritiku někoho jiného a v momentě, kdy se o to někdo pokusí, nasadí ten nejhrubší tón a z druhé osoby udělají hlupáka.


iZdroj fotografie: Pixabay

Pátým z nich je Štír

Štíři jsou v tomto seznamu považováni za ty absolutně nejhorší. Nejsou totiž těmi, kteří by na místě vybuchli a udělali něco zlého či nepříjemného někomu druhému. Oni své zlé chování plánují dopředu, dokážou být velmi tvrdí, neústupní a odhodlaní. Jsou schopni odříznout kohokoliv během sekundy a málokdy se snaží porozumět tomu druhému.


iZdroj fotografie: Pixabay

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Trendy pokojové rostliny roku 2021: Jsou levné, nenáročné a především oslnivě krásné
Události247.cz
Vláda na kompenzační bonus vynaložila 740 milionů korun. Ekonom se vyjádřil k výši částky
JakZdravě.cz
Není droždí jako droždí. Obchody nabízejí 2 druhy, jen to obohacené obsahuje přidané vitamíny
VědaŽivě.cz
Proč zvířata hibernují? Některá prospí celou zimu, jiná své tělo „vypnou“ jen na pár hodin