Nemocný muž se po nevěře vrátil opět domů | DámskýDeník.cz

Nemocný manžel se rozvedl kvůli atraktivnější milence. Nyní se vrátil ke své první ženě, protože umírá a ona ho i přesto všechno živí

Nemocný manžel se po určité době vrátil za bývalou manželkou, kterou nechal kvůli jiné ženě. Své poslední chvíle chtěl strávit doma. Žena ho i po tom všem vzala zpátky.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ne každý příběh lásky má vždy konec typu šťastně až do smrti. A zvláště v tomto případě tomu tak nebylo. Příběh této ženy a muže začal před více než dvaadvaceti lety. Tehdy byli oba ještě velice mladí. Tenkrát dívce bylo sotva 17 a chlapci ne o mnoho více. Starší byl pouze o něco málo přes rok. Ovšem i přes ten fakt, jak mladí a nezkušení v této době byli, si žili spokojeně a celkově prostě krásně. Dokud nepřišel zvrat.Společný život si užívali naplno, pak přišel syn

Život měli tehdy ještě nespoutaný pravidly, bez starostí a zbytečné úzkosti. Nějakou dobu po tom, co spolu začali chodit, přišel na svět malý chlapec. Ten je dnes už dospělý a studuje univerzitu. Jeho porod byl pro matku naprostým utrpením. Než se konečně dostal na svět, trvalo to dlouhých 12 hodin. Když bylo konečně po všem, lékař si s ženou vážně promluvil o tom, že pokud by chtěla další dítě, bude asi potřeba zvolit jinou variantu než tento proces.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Nedlouho poté byla jejímu manželovi diagnostikována rakovina. Na klinice vzdálené tři desítky kilometrů muž začal svou cestu za uzdravením. Absolvoval zde nesčetné množství operací a sérii chemoterapií. Bylo to několik měsíců hrozné nejistoty a obav. Pro pár toho bylo najednou až moc. Žena však muže ani v této těžké chvíli neopustila a byla rozhodnutá s ním vydržet až dokonce.

Muž začal věřit v úžasnou reiki sílu

Léčba pokračovala a jak se zdálo, všechno šlo dobře, dokud se muž nedozvěděl o samoléčebné síle reiki. Tehdy se rozhodl, že se to naučí a začal v ni plně věřit. Toho si jeho manželka začala postupně všímat, jak se pomalu měnil. Bylo jasné, že se něco stalo, když se muž dal do každodenního meditování. Byl si jist, že ho tato zázračná síla může pomoci uzdravit.


iZdroj fotografie: Pexels

Jednou, když ho žena opět navštívila v nemocnici, měla vybitý telefon, a tak manželovi nedala vědět předem o svém příchodu. Jakmile konečně dorazila, v pokoji došlo k menší hádce a výměně názorů. Tento malý konflikt byl nejspíše poslední kapkou, při níž mužova číše přetekla. Žena mu nedávala, co chtěl, ať už to bylo uspokojení při milování či v otázce dalších dětí. Ona je ze zdravotních důvodů mít nemohla.

Rozvod, odchod a opětovný návrat domů

Víkend po incidentu v nemocnici přišel muž domů. Už měl všechno připravené a vysvětlil ženě, že ji opouští kvůli jiné. Kvůli takové, jakou doopravdy potřeboval. Která ho uspokojí a zároveň porodí další dítě. Bohužel toto nebylo pro ženu ani takovým zklamáním, jak by se možná mohlo zdát. Vždycky tušila, že jí to manžel nikdy nepřestane vyčítat. Nemohla s tím však nic moc dělat, další dítě zkrátka nebylo v jejích silách.


iZdroj fotografie: Pixabay

Ještě na podzim téhož roku se manželé nechali rozvést. To ženu naprosto zdrtilo a zničilo. Upadla do depresí, rozvinuly se u ní poruchy spánku a začala život na sedativech. Krátce po tomto odloučení byl však muž informován o tom, že mu moc času již nezbývá. I přes to všechno se však kvůli rychle blížícímu konci rozhodl vrátit domů, kde chtěl strávit své poslední chvíle. Žena ho nakonec pustila a nechala ho pod svou střechou. Nebylo to ale jen z lítosti. Ve skutečnosti ho nikdy milovat nepřestala.

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 569 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Manželé vybudovali uprostřed lesa geniální dům, který svou krásou uhrane oči každého. Rodině poskytuje luxus milionové vily
Události247.cz
Česko začne očkovat třetí dávkou vakcíny. Podle dat z Izraele má ale většina lidí po jejím podání vedlejší účinky
JakZdravě.cz
Super polévka nabitá vitamíny posílí imunitu a chrání před virovými i bakteriálními onemocněními. Podzimní elixír zdraví
VědaŽivě.cz
Míváte noční můry? Pokud je to některý z následujících motivů, rozhodně ho neignorujte