4 triky, jak přimět kohokoli, aby se do vás zamiloval. Staňte se neodolatelnou pro vaši tajnou lásku

Ženy využívají různé zbraně k tomu, aby získaly vytouženého muže. Měly byste však vyzkoušet i tyto triky, díky kterým se do vás váš protějšek bezhlavě zamiluje.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Většina lidí by v dnešní době ráda zažila vztah plný lásky, pochopení, věrnosti a mnoha dalších aspektů. Pokud je to i váš případ, ale stále nemůžete najít nikoho, kdo by o vás měl zájem, vyzkoušejte tyto triky, kterými si k sobě přitáhnete člověka, jenž se vám velmi líbí, avšak zatím jste s ním nepokročily. V mnoha případech stačí pouze změnit postoj ke své vlastní osobě a začít se soustředit primárně na sebe, a ne na někoho jiného.

Začněte si vážit sama sebe

Každý člověk by si měl vážit primárně sám sebe, a poté samozřejmě lidí, kteří jsou vám nejblíže. Jen díky tomu budete mít před ostatními náskok, protože se nenecháte urážet, ponižovat nebo cokoliv jiného. Jakmile osoba, která se vám líbí, nejeví žádné známky zájmu, možná zkuste změnit něco na sobě. Zamyslete se nad tím, jak by někdo mohl milovat partnerku, jež si neváží sama sebe.

Pokud nevíte, jak zlepšit vztah ke své osobě, můžete začít například tím, že se o sebe začnete více starat. Zajděte si čas od času na procházku, běžte se projet na kole, zkuste začít běhat a celkově se snažte o to, abyste byla fit. Díky sportování a péči o svůj vnitřek i zevnějšek se budete časem cítit lépe, přičemž ostatní to na vás také poznají.

Chovejte se jako žena

To, že se o sebe zvládnete postarat i sama a nepotřebujete k tomu muže je sice skvělé, ale pokud to budete dávat najevo až moc i svému protějšku, možná o vás nebude mít touhu bojovat. Jakmile se sejdete s mužem vašeho zájmu, vyzvěte jej k tomu, aby mluvil o své práci, zajímejte se o jeho koníčky a dejte mu prostor k hovoru. Jestliže nebudete pro muže nudná a naleznete společnou řeč, bude s vámi chtít trávit čas a poznávat vás i dále.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ukažte, že máte i svůj život

Jakmile vás váš vyvolený pozve ven, nedávejte jej na první místo. Pánové mají rádi ženy, které mají i své vlastní zájmy. Proto občas vaši schůzku o trochu posuňte. Muž bude mít poté dojem, že čas s vámi si musí zasloužit a nejste zde jen pro něho. Zároveň to v něm vyvolá lovecké pudy a bude o vás ještě více bojovat.

Nezapomeňte se usmívat

Když na ulici potkáte člověka, který se mračí a vypadá nespokojeně, pravděpodobně se s ním nedáte ihned do řeči. To samé platí i u žen. Jestliže se nebudete usmívat a budete se tvářit, jako kdyby vás čas s partnerem obtěžoval, nejspíše se váš protějšek poohlédne i jinde. Snažte se být přátelská a usměvavá. Pokud nemáte dobrou náladu, netajte to. Buďte hlavně svá a partner, jenž vás bude mít rád, vás přijme takovou, jaká jste.

Jaké triky používáte vy, abyste si získala partnera?

Zdroj: Momjunction
Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat