Tak moc se bál o své peníze, že si svou přítelkyni neustále testoval. Podle něj je to jen obyčejná „zlatokopka“

Muž si vymyslel celou řadu zkoušek, aby zjistil, zda je jeho nová přítelkyně „zlatokopka“. Svým chováním velice zklamal nejen ji, ale i svou sestru.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Bohatí lidé pro své peníze mnohdy velice tvrdě pracují. Jedním takovým je podle jeho sestry i muž, který ji však hluboce zklamal. Když si totiž našel přítelkyni, vystavil ji řadě zkoušek, aby se ujistil, že je s ním pro jeho osobnost. S tím jeho sestra ani v nejmenším nesouhlasila a jeho jednání považuje za špatné. On však ve svém počínání nevidí sebemenší chybu a se sestrou ani v nejmenším nesouhlasí.

Vypadali jako dokonalý pár

Když si její bratr přivedl domů dívku, nečekala, jak dobře si spolu budou rozumět. Díky společným zájmům se z nich brzy staly velmi dobré kamarádky. Přítelkyně jejího bratra však jednou přišla s velmi špatnou a pro ni šokující zprávou. Rozešli se spolu, a tak myslela, že je nevhodné, aby spolu zůstaly v kontaktu. To sestra opravdu nečekala, protože si nikdy nevšimla, že by mezi sebou měli nějaké neshody.

Zeptala se jí proto na důvod a když se ho dozvěděla, nemohla vyjít z údivu. Jeho teď už ex přítelkyně totiž začala vyprávět o sérii testů, kterými si ověřoval, zda s ním není jen pro jeho peníze. Věděla, že její bratr pro svoji kariéru tvrdě pracoval a snažila se tím ospravedlnit některé jeho pohnutky. Když se však o všem dozvěděla, uvědomila si, že jeho dívka v tom byla zcela nevinně.

iZdroj fotografie: Pixabay

Zaplatila za něj 11 tisíc v restauraci

Vše začalo drobnostmi, jako třeba tím, že nechal výpis z účtu na stole a čekal, jestli se podívá. Když tak učinila, nařkl ji z toho, že je s ním jen pro peníze. Takových situací začalo postupem času přibývat. Rozhodl se například, že ji vezme do luxusní restaurace, kde nechali celkem 500 dolarů (což je téměř 11 tisíc korun). Když však přišla řada na zaplacení účtu, předstíral, že zapomněl peněženku a nechal platit ji.

Když z této situace nejásala, věřil, že ho pouze využívá na peníze. Její reakce však byla podle jeho sestry naprosto přirozená vzhledem k tomu, že její plat učitelky jí nedává tak velké finanční možnosti jako ten jeho. Vše nakonec vyvrcholilo tím, že se ho přítelkyně zeptala, proč jí také občas nekoupí nějaký dárek. Měla pro to dobrý důvod vzhledem k tomu, že do dárků pro něj už investovala nemalý peníz.

Na své straně neviděl žádnou chybu

On však odvětil, že celou dobu ví, že je s ním jen proto, aby se měla z jeho peněz dobře. Přiznal se, že ji podrobil řadě testů, které to podle něj potvrdily. Nebylo divu, když to pro ni byla poslední kapka k tomu, aby se sním rozešla. Sestra se následně s tímto příběhem svěřila na sociálních sítích. Nechtěla tomu totiž věřit, a tak se rozhodla zeptat se na rozchod i jeho. Bratr jí však ve všem přitakal a k jejímu zděšení jí ještě oznámil, že na své straně nevidí žádnou chybu.

iZdroj fotografie: Pixabay

Sestra s ním poté vedla několikahodinový rozhovor. Snažila se mu vysvětlit, že strach o to, aby s ním jeho přítelkyně nebyla jen kvůli penězům, už hraničí z paranoiou. Navrhla mu také, že jestli má takový problém s tím, že by ho měla přítelkyně jen pro peníze, může si najít takovou, která je bohatá stejně, ba klidně i více, což by mohlo utišit jeho posedlost.

Co si o jednání jejího bratra myslíte vy?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Autor článku

Šárka Šumná

Zobrazit další články