Otěhotněla, ale rodiče jí nedovolili nechat si vlastní dítě. O 30 let později jí čekal šokující telefonát

Její příběh se začal psát v roce 1967. Zamilovala se, posléze otěhotněla. Její rodiče ji však nedovolili sňatek s otcem dítěte. Navíc byla donucená k adopci.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nikdy se nevdala za nikoho jiného a nikdy neměla žádné další děti. Žena, jejíž štěstí utnula její vlastní rodina se rozhodla, že svůj životní příběh plný smutku bude vyprávět. Zamilovala se a chtěla být šťastná. Její rodina ji to však nedovolila vzhledem ke společenským poměrům mladého hocha, kterého si vybrala. V současné době předávají životní příběh dál její vnoučata.

David pocházel z chudé rodiny

V roce 1967 se Jenna setkala s Davidem. Zamilovali se. Bohužel však David pocházel z velmi chudé rodiny a tak Jennin otec nesouhlasil se vztahem mezi dvěma mladými lidmi. Své dceři proto styk s Davidem zakázal. Láska však byla silnější a mladý pár se na tajno scházel dál. Pak však přišla Jenny na to, že je těhotná. Když to zjistil otec, poslal ji do vyhnanství k venkovské tetě. Tam měla odnosit a porodit své dítě.


iZdroj fotografie: Unsplash

David velmi trpěl, ale rozhodl se na vše zapomenout a narukoval do armády. Psal Jenny každý týden. Jeho dopisy se k ní však nikdy nedostaly. Její otec je vyhazoval aniž by je otevřel. Za několik měsíců Jenna porodila zdravé dítě. Musela ho však dát k adopci a vrátit se domů. Nikdy však nedokázala ze své hlavy vymazat obraz křehkého malého tvora, kterého mohla v náručí držet jen několik málo minut. Pořád přemýšlela nad tím, jak žije, kdo ho vychovává.

Snila o tom, až odejde z domu

Mezitím snila o tom, že se vymaní z péče otce. Chodila na vysokou školu a získala práci v jiném městě. Do svého rodného domu se nevrátila a s otcem už nepromluvila. Nikdy mu nezapomněla, že ji donutil vzdát se lásky a dítěte. Jenny se už nikdy nezamilovala. Neměla vztah a soustředila se jen na kariéru. Byla pedagogem a pracovala v nadaci věnující se ochraně obětí domácího násilí. Po 30 letech od porodu ji zazvonil telefon. Bylo to neuvěřitelné. Volal syn, který vyrostl a chtěl poznat svou biologickou matku. Byl ženatý a měl dvě děti.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Za 14 dní se sešli. Jenna přijela o dvě hodiny dřív. A pak se proti ní objevil. Pevně se objali. Plakali. Jenna se setkala také s manželkou svého syna a dvěma vnoučaty. Chlapcem a dívkou. Najednou malý chlapec zvolal: „Dědečku!“ Jenna se v šoku otočila. Syn ji políbil na tvář a řekl ji, že tátu viděl o týden dříve. I on měl zájem setkat se s Jenny. Nikdy se neoženil. David pevně objal Jennu. A jejich vztah po třiceti letech ožil. Jejich syn mohl být svědkem jejich nádherné svatby, kterou si vysnili.

Zdroj: Transparency

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 1146 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Manželé vybudovali uprostřed lesa geniální dům, který svou krásou uhrane oči každého. Rodině poskytuje luxus milionové vily
Události247.cz
Česko začne očkovat třetí dávkou vakcíny. Podle dat z Izraele má ale většina lidí po jejím podání vedlejší účinky
JakZdravě.cz
Super polévka nabitá vitamíny posílí imunitu a chrání před virovými i bakteriálními onemocněními. Podzimní elixír zdraví
VědaŽivě.cz
Míváte noční můry? Pokud je to některý z následujících motivů, rozhodně ho neignorujte