Měsíc narození odhalí, jaká jste v hloubi duše žena a vaše největší klady i zápory. Znáte je všechny?

Každý má rád měsíc, ve kterém se narodil. A mnoho z nás věří na numerologii či horoskopy. Přečtete si, co o vás říká vaše datum.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Váš měsíc narození může povědět hodně o tom, jací ve skutečnosti jste. Podle astrologů totiž měsíc narození pomáhá stanovit váš charakter. Jinak je tomu samozřejmě u mužů a jinak u žen, takže jsme se nyní zaměřili spíše na ženy. Každá z žen je jedinečná a datum narození může určit z části to, jaké má pozitivní či negativní rysy. Ale nejen to. Jako muž lze podle charakteristiky vnímat, která žena by pro vás byla ta pravá. 

Leden

Ženy narozené v lednu jsou od přírody motivované k úspěchu. Berou velmi vážně svou práci a nedovolí, aby se něco jejich ambicím postavilo do cesty. Nenávidí pravidla a rutinu. Také mají velký cit pro detail. Bývá pro ně však obtížné vyjadřovat, co skutečně cítí a s ostatními lidmi občas mívají problém vyjít. 

Únor

Únorové zrozenkyně vynikají svou trpělivostí, díky které bývají jen zřídka kdy flustrované. Mají velmi rády romantiku a velká gesta. Pro ostatní mohou být nečitelné, protože mají tendence se vyjadřovat abstraktním způsobem. Mezi negativními vlastnostmi pak mohou být změny nálady, kterými očas trpí. 

Březen

Toto jsou kreativní a umělecké duše. Bývájí při vstupu do nové známosti velmi opatrné, protože se obávají zranění. Jsou však nadšené, přátelské a vynikají svou vírou v harmonii. Dokáží zaujmout svým charismatem a oslnit ostatní, kteří pak přejdou na jejich stranu. Pokud se podaří ji získat, vloží do vztahu vše.


iZdroj fotografie: Pexels

Duben

A tady máme bytosti zrozené ke komunikaci. Otevírají své nitro těm, kteří si získají jejich důvěru. Dokáží vidět hádku dvou lidí s nadhledem a chladnou hlavou. Své emoce drží na uzdě, ale jakmile vám začnou věřit, budete s nimi šťastni jako nikdy. Pozor ale na majetnickost a víření vzduchu kvůli maličkostem.

Květen

Ženy narozené v tomto měsící oplývají oslnivou krásou. Jsou přirozeně přitažlivé a mají velmi silnou osobnost, na kterou po setkání s nimi jen tak nezapomenete. Jsou velice pracovité, cílevědomé a věrné. Nerady se nudí a mají v sobě dobrodružnou duší, která touží neustále po nových zážitcích. 

Červen

Pokud existují ženy, pro které je zvědavost stejně přirozená, jako třeba pro kočky, pak jsou to tyto. Jsou plné nových a unikátních nápadů, které z nich doslova srší. Dovedou být velmi upřímné a milé, avšak pozor na manipulaci, které občas podlehnou, aby dosáhly svého. Snaží však být až do poslední chvíle čestné.


iZdroj fotografie: Pexels

Červenec

Červencové ženy nemají rády potíže a přirozeně se jim vyhýbají. Jsou velice krásné, důvěryhodné a vyzařuje z nich jakési tajemství. Pro svou spokojenost potřebují cítit ve svém životě stabilitu a pokud jste jim jakýmkoli způsobem ublížili, beze slova odejdou a vůbec je nenapadne s o vás ještě nějak bojovat. 

Srpen

Pokud milujete humor, vsaďte na vztah se ženou narozenou v srpnu. Jsou to zábavné ženy, které dovedou být velmi velkorysé a starostlivé. Pokud jim ale o něco jde, pozor na poměrně znatelné sobectví. Z konfliktů budou chtít vyjít vždy vítězně a tak nemá cenu se s nimi pouštět do hádky. Mají skvělý smysl pro humor. 

Září

Jedná se o pravděpodobně ty nejmilejší ženy, které potkáte. Rovnež bývají přitažlivé, i když nenápadné. Je pro ně velmi důležitá disciplína a to ve všech oblastech života, včetně lásky. Pokud je zradíte, dovedou být pro svou vlastní bolest pomstychtivé. Uvnitř ale touží po dlouhodobém a krásném vztahu.


iZdroj fotografie: Pexels

Říjen 

Než aby řekly, jak se uvnitř cítí, raději budou mít masku odvážnosti. Jsou velmi inteligentní a velmi snadno se vzdělávají. Je ale obtížné získat si jejich důvěru. Dovedou být neoblomné ve svých přesvědčeních a vetšinou zůstávají věrné jen samy sobě. Cítit se vedle nich pohodlně stojí poměrně hodně úsilí. 

Listopad 

Tyto ženy vynikají svou upřímností a můžete se spolehnout, že vám nikdy nebudou lhát. Rovnež jsou velmi dobré v rozpoznání toho, když jim kdokoli lže, takže se o to ani nepokoušejte. S klidem vám oznámí, kde jste udělali chybu a to samé očekávají od vás. Jedná se o rozené idealistky a dokáží druhé s jistotou namotivovat. 

Prosinec

Dámy narozené na samém konci roku mají dokořán otevřené srdce. Umějí být zábavné, komunikativní a až extrémně otevřené. Někdy můžete nabýt dojmu, že jsou prchlivé, ale zdání klame. Tyto ženy jsou velice inteligentní a vše mají promyšleno. Pozor však na podrážděnost, kterou u nich snadno vyvolá cokoli. 

Zdroj: TheMindsJournal

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 1964 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Manželé vybudovali uprostřed lesa geniální dům, který svou krásou uhrane oči každého. Rodině poskytuje luxus milionové vily
Události247.cz
Česko začne očkovat třetí dávkou vakcíny. Podle dat z Izraele má ale většina lidí po jejím podání vedlejší účinky
JakZdravě.cz
Super polévka nabitá vitamíny posílí imunitu a chrání před virovými i bakteriálními onemocněními. Podzimní elixír zdraví
VědaŽivě.cz
Prdíte před svojí polovičkou? Pokud ne, tak byste měli. Důvod vás překvapí