Měsíc narození odhalí, jaká jste v hloubi duše žena a vaše největší klady i zápory. Znáte je všechny?

Každý má rád měsíc, ve kterém se narodil. A mnoho z nás věří na numerologii či horoskopy. Přečtete si, co o vás říká vaše datum.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Váš měsíc narození může povědět hodně o tom, jací ve skutečnosti jste. Podle astrologů totiž měsíc narození pomáhá stanovit váš charakter. Jinak je tomu samozřejmě u mužů a jinak u žen, takže jsme se nyní zaměřili spíše na ženy. Každá z žen je jedinečná a datum narození může určit z části to, jaké má pozitivní či negativní rysy. Ale nejen to. Jako muž lze podle charakteristiky vnímat, která žena by pro vás byla ta pravá. 

Leden

Ženy narozené v lednu jsou od přírody motivované k úspěchu. Berou velmi vážně svou práci a nedovolí, aby se něco jejich ambicím postavilo do cesty. Nenávidí pravidla a rutinu. Také mají velký cit pro detail. Bývá pro ně však obtížné vyjadřovat, co skutečně cítí a s ostatními lidmi občas mívají problém vyjít. 

Únor

Únorové zrozenkyně vynikají svou trpělivostí, díky které bývají jen zřídka kdy flustrované. Mají velmi rády romantiku a velká gesta. Pro ostatní mohou být nečitelné, protože mají tendence se vyjadřovat abstraktním způsobem. Mezi negativními vlastnostmi pak mohou být změny nálady, kterými očas trpí. 

Březen

Toto jsou kreativní a umělecké duše. Bývájí při vstupu do nové známosti velmi opatrné, protože se obávají zranění. Jsou však nadšené, přátelské a vynikají svou vírou v harmonii. Dokáží zaujmout svým charismatem a oslnit ostatní, kteří pak přejdou na jejich stranu. Pokud se podaří ji získat, vloží do vztahu vše.

iZdroj fotografie: Pexels

Duben

A tady máme bytosti zrozené ke komunikaci. Otevírají své nitro těm, kteří si získají jejich důvěru. Dokáží vidět hádku dvou lidí s nadhledem a chladnou hlavou. Své emoce drží na uzdě, ale jakmile vám začnou věřit, budete s nimi šťastni jako nikdy. Pozor ale na majetnickost a víření vzduchu kvůli maličkostem.

Květen

Ženy narozené v tomto měsící oplývají oslnivou krásou. Jsou přirozeně přitažlivé a mají velmi silnou osobnost, na kterou po setkání s nimi jen tak nezapomenete. Jsou velice pracovité, cílevědomé a věrné. Nerady se nudí a mají v sobě dobrodružnou duší, která touží neustále po nových zážitcích. 

Červen

Pokud existují ženy, pro které je zvědavost stejně přirozená, jako třeba pro kočky, pak jsou to tyto. Jsou plné nových a unikátních nápadů, které z nich doslova srší. Dovedou být velmi upřímné a milé, avšak pozor na manipulaci, které občas podlehnou, aby dosáhly svého. Snaží však být až do poslední chvíle čestné.

iZdroj fotografie: Pexels

Červenec

Červencové ženy nemají rády potíže a přirozeně se jim vyhýbají. Jsou velice krásné, důvěryhodné a vyzařuje z nich jakési tajemství. Pro svou spokojenost potřebují cítit ve svém životě stabilitu a pokud jste jim jakýmkoli způsobem ublížili, beze slova odejdou a vůbec je nenapadne s o vás ještě nějak bojovat. 

Srpen

Pokud milujete humor, vsaďte na vztah se ženou narozenou v srpnu. Jsou to zábavné ženy, které dovedou být velmi velkorysé a starostlivé. Pokud jim ale o něco jde, pozor na poměrně znatelné sobectví. Z konfliktů budou chtít vyjít vždy vítězně a tak nemá cenu se s nimi pouštět do hádky. Mají skvělý smysl pro humor. 

Září

Jedná se o pravděpodobně ty nejmilejší ženy, které potkáte. Rovnež bývají přitažlivé, i když nenápadné. Je pro ně velmi důležitá disciplína a to ve všech oblastech života, včetně lásky. Pokud je zradíte, dovedou být pro svou vlastní bolest pomstychtivé. Uvnitř ale touží po dlouhodobém a krásném vztahu.

iZdroj fotografie: Pexels

Říjen 

Než aby řekly, jak se uvnitř cítí, raději budou mít masku odvážnosti. Jsou velmi inteligentní a velmi snadno se vzdělávají. Je ale obtížné získat si jejich důvěru. Dovedou být neoblomné ve svých přesvědčeních a vetšinou zůstávají věrné jen samy sobě. Cítit se vedle nich pohodlně stojí poměrně hodně úsilí. 

Listopad 

Tyto ženy vynikají svou upřímností a můžete se spolehnout, že vám nikdy nebudou lhát. Rovnež jsou velmi dobré v rozpoznání toho, když jim kdokoli lže, takže se o to ani nepokoušejte. S klidem vám oznámí, kde jste udělali chybu a to samé očekávají od vás. Jedná se o rozené idealistky a dokáží druhé s jistotou namotivovat. 

Prosinec

Dámy narozené na samém konci roku mají dokořán otevřené srdce. Umějí být zábavné, komunikativní a až extrémně otevřené. Někdy můžete nabýt dojmu, že jsou prchlivé, ale zdání klame. Tyto ženy jsou velice inteligentní a vše mají promyšleno. Pozor však na podrážděnost, kterou u nich snadno vyvolá cokoli. 

Zdroj: TheMindsJournal

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články