Která maska vás zaujala jako první? Podívejte se, jaký vás čeká příští týden. Září bude pro některé jako na houpačce

Pokud se chcete dozvědět, co vás v nejbližší době čeká, nemusíte k tomu udělat nic moc zvláštního. Stačí si vybrat, která z těchto masek vás zaujala jako první.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Vesmír svým způsobem účinkuje na každého, jen se o tom zas až tolik nemluví. Stačí se ovšem zamyslet nad tím, jak měsíc dokáže ovlivnit příliv a odliv u moří. No a teď si uvědomte, že tělo je tvořeno z většiny vodou, takže je nemožné, aby na nás také nepůsobil. Stejně tak na nás působí úplně všechna tělesa, tvary, obrázky… Schválně, která maska vás zaujala na první pohled?

iZdroj fotografie: Freepik

Pokud to byla ta první, čeká vás následující

Nacházíte se ve vyčerpávající situaci, která jakoby neměla konce, je to tak? Nebojte se, tato situace bude totiž konečně za vámi. Je důležité, abyste dokázali ocenit svou vytrvalost, přinesla vám totiž ovoce. Zamyslete se nad tím, co jste se díky negativní zkušenosti naučili nejen o sobě, ale také o druhých. Především si uvědomte, jako moudrost jste získali díky tomu všemu, čím jste si museli projít.

Druhá značí, abyste převzali nad sebou kontrolu

Už dlouho cítíte, že váš život není v takové rovnováze, v jaké by měl být. Může to být těžkostmi v práci, dietou, která vám z nějakého důvodu nefunguje či kvůli závislosti na toxickém vztahu. Jednoduše svůj život přestáváte zvládat. Proto byste v následujícím týdnu měli zkusit své dny dokumentovat od momentu, kdy se vzbudíte až do té doby, kdy půjdete spát. Po týdnu se na své zápisky podívejte a pečlivě je prostudujte.

iZdroj fotografie: Freepik

Jak dlouho jste strávili na mobilu či PC? Kolik času jste věnovali sobě samotným? Kolik času jste uvažovali nad něčím, co ve výsledku nemělo moc smysl? Máte šanci zjistit, kde konkrétně zbytečně uniká vaše energie a čas, a díky tomu svůj život změnit k lepšímu. Je to dokonalé řešení, které vám odhalí vše důležité, musíte si ovšem zapisovat poctivě a všechno.

Třetí maska značí, že byste se měli opatrovat

Vy, kteří jste tuto masku zvolili, jste velmi empatickými a otevřenými lidmi. Nedělá vám problém se emocionálně propojit s druhými a pociťovat vše, co oni. To je pro vás v současné době velmi důležité, protože se budete muset vžít i trochu do sebe a přehodnotit své vztahy s lidmi, kteří jsou pro vás důležití. Mnozí mají své dobré a špatné období, a právě při tom špatném potřebují člověka, o kterého by se mohli opřít.

iZdroj fotografie: Freepik

To býváte většinou vy, ostatním ovšem nedochází, že díky vaší pomoci vám mohou odebrat až příliš mnoho energie. Není to jejich záměr, ale vy si to uvědomujete a měli byste s tím něco dělat. Zamyslete se nad tím, jestli náhodou nedáváte druhým více, než byste měli. Dalším krokem je, abyste si stanovili zdravé hranice toho, co je ještě pro vás únosné.

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články