Ve chvíli, co odjela z města, zrekonstruoval jejich byt a své ženě dopředu nic neřekl. Hrozila mu rozvodem

Zatímco jeho žena odjela na pár dní pryč, rozhodl se zrekonstruovat jejich byt, aniž by to s ní nejprve prodiskutoval. Když se vrátila, nebyla zrovna šťastná.

rekonstrukce domu i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mladý muž oznámil, že si s manželkou nedávno koupili třípokojový byt a společně se rozhodli, že jeden z nich by mohl být využíván jako kancelář pro oba dva. Asi před týdnem musela jeho žena odjet z města na několik dní kvůli práci a on se rozhodl využít ten čas k úpravě pokoje podle svých představ.

Přestavěl pokoj podle svého vkusu

Tento 27letý muž je vášnivým hráčem počítačových her a velkým fanouškem filmů, a tak se rozhodl tento zájem reflektovat do bytu. Naplánoval si postavit polici plnou figurek svých oblíbených superhrdinských postav, které nasbíral, spolu s dalšími věcmi do manželské pracovny. Ujistil se, že ponechal přesně polovinu prostoru pokoje pro svou ženu, aby si ji mohla vyzdobit, jak si přeje.

Manželka začala běsnit

Muž si po celé události založil anonymní účet na síti Reddit a napsal: „Když se moje žena vrátila z pracovní cesty, byla nevýslovně naštvaná, protože jsem jí dopředu neřekl o tom, že jsem sám renovoval pokoj. Naštvaně prohlásila, že to zničilo formální dojem celé kanceláře.“

Snažil se vymyslet řešení

„Už prý měla v hlavě obrázek, jak bude ten pokoj vypadat, a já jsem jí ho údajně zničil. Řekl jsem jí, že si může koupit zelené plátno, takže když bude mít online schůzky s kamerou, na pozadí nepůjde vidět má strana pokoje. Ale to nevyšlo, protože plátno v pokoji zabíralo příliš místa.“ Manželka prostě nemohla uvěřit jeho dětinskosti.

marvel figurky iZdroj fotografie: Depositphotos

Dle rodičů by měl vyrůst

Očividně stále rozhněvaný z celé hádky pokračoval: „Řekl jsem jí, že nebudu měnit vzhled svého stolu, a že pokud se jí to nelíbí, musí se s tím nějak smířit. Stala se z toho mezi námi asi ta největší hádka za celý náš vztah, a když jsem o tom řekl rodičům, byli na její straně. Řekli, že bych měl zahodit své figurky i všechno ostatní a začít se chovat dospěle. Ale já mám všechny rád a nedokázal bych cokoliv ze své sbírky vyhodit.“

Zastání nenašel ani na internetu

Bohužel se mu nedostalo příliš sympatií ani od ostatních uživatelů na Redditu, z nichž mnozí měli pocit, že měl své plány probrat se svou ženou předem. Jedna osoba k tomu poznamenala: „Nechápu, proč byste čekal, až odejde z města. Bylo to vypočítavé, chladné a sobecké. Kdybyste to neudělal a psal pouze o svém nesouhlasu s vaší ženou kvůli vystavování vašich věcí, byl bych asi na vaší straně.“ Ostatní názory se nesly v podobném duchu.

Komu byste dali za pravdu?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články