Manželská hádka přerostla v obrovskou lekci pro muže a otce

Vypadalo to jako běžná hádka, kterou zažívá většina párů. Ale nakonec se z ní vyklubalo něco zcela jiného. Málokdo čekal, že běžná výměna názorů bude nakonec takovou velkou lekcí.

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Po dlouhém dni v práci se unavený otec vrací domů k rodině. Doufá v trochu klidu a ticha. Po návratu z práce chce sledovat fotbalový zápas, ale žena ho požádá, aby jí pomohl s domácími pracemi. To neodpovídá jeho představě ideálně prožitého večera, takže se s manželkou pohádá. Ta situaci vyřeší odchodem z domu, kde nechá muže i dítě. O dva dny později muž sdílel na Facebooku následující text.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Hádky jsou ve vztahu běžná věc

Po hlasité výměně názorů se žena rozhodla odejít z domu

Moje drahá, jsou to dva dny, co jsme se pohádali. Ten den jsem se unavil z práce a chtěl jsem se jen dívat na fotbalový zápas. Byl jsem vyčerpaný a nervózní. Zeptala ses: „Co kdybys někdy trochu pomohl s domácími pracemi a udělal si čas i na malého?“ Byl jsem naštvaný a rychle jsem odpověděl: „Pracuji od rána do noci a ty jsi celý den doma. Když se vrátím, potřebuji klid.“ Hádali jsme se, dokud jsi nezačala plakat. Křičel jsem, až už jsi to nevydržela a utekla z domu. Pak jsem zůstal s dítětem v obývacím pokoji sám.

iZdroj obrázku: PxHere
Někdy je tichá domácnost

Muž si musel s dítětem i domácností dva dny poradit bez pomoci

Manžel pokračuje ve svém vyznání, z jeho přiznání budete překvapeni.

Za dva dny jsem se toho hodně naučil

  • Dozvěděl jsem se, jaké je nemít čas se osprchovat.
  • Naučil jsem se, jak vařit mléko a uklidit kuchyň.
  • Naučil jsem se, jaký je to pocit učit dítě novým slovům.
  • Naučil jsem se, jaké to je vzdát se jídla nebo odpočinku, protože dítě neustále něco potřebuje.
  • Dozvěděl jsem se, jaké je být fyzicky i psychicky naprosto vyčerpaný.
  • Za dva dny jsem se také naučil obout dítěti boty.
iZdroj obrázku: PxHere

Vyzkoušel si úlohu matky v domácnosti a pocítil ke své ženě obdiv

Už chápu, proč jsi tak unavená. Pochopil jsem, že být matkou znamená neustále přinášet oběti. Uvědomil jsem si, že je to mnohem více vyčerpávající než pracovat 10 hodin v práci. Pochopil jsem, jak těžké je být sám, když nemůžete počítat s pomocí partnera.

i

Pochopil jsem, co to znamená vzdát se přátel i oblíbené zábavy. Pochopil jsem, jak těžké je být celý den zavřený doma a starat se o dítě. Uvědomil jsem si, že matky jsou nedocenitelné. Píšu tento dopis, abych ti dal vědět, jak moc mi chybíš. Jsi neuvěřitelně odvážná a skvělá matka a manželka. Obdivuji Tě!

Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Zobrazit další články