Starobylý indický test osobnosti. Vyberte si jednu ze čtyř mandal a odhalte nejniternější tajemství vaší osobnosti

Mandaly, spirály a fraktály jsou velice silnými energetickými zářiči. Je jen velmi málo lidí, kteří jejich sílu nevnímají.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mandaly jsou starší, než lidstvo samo. Mají základ v samotném vesmíru a přírodě. Tvoří základ každé sněhové vločky a vidíme je i při pohledu na duhovku vlastních očí. Není se proto čemu divit, že se k mandalám často lidé upínají a čerpají z nich pozitivní energii. Na každého člověka ale působí jiná mandala. Ta, která jednomu člověku energii poskytne, jinému ji zase bere. Vše záleží na povaze, zdraví a momentálním rozpoložení lidí, kteří se na mandalu dívají.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Modrofialový obrazec

Vy, kteří jste si ji vybrali, jste snílci, kteří neochvějně věříte v dobro tohoto světa. Dokážete se velmi přesně vyjádřit a leckdy druhého přesvědčíte o své pravdě. Zajímáte se o věci mezi nebem a zemí. Jste přátelští, ale mezi neznámými lidmi se držíte spíš v ústraní. Teprve až vás někdo osloví, dáte se s ním do řeči. Někdy se cítíte velmi osamělí, ale věříte v sílu osudu a dobré konce pro dobré lidi.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Černobílý obrazec

Rozhodně neznačí černobílé vidění světa. Jste silnou osobností o kterou se lze opřít. Nesnášíte lež a netolerujete ji. Máte velikou fantazii, která vám dává schopnost vnímat víc, než ostatní. V kolektivu lidí jste respektovanou osobností, ke které ostatní často přichází pro radu, nebo názor.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Občas vás trápí černé myšlenky. Často zpytujete svědomí, jestli jste někdy někomu nechtěně neublížili.

Obrazec v červených tónech

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jste zamilovaní, nebo k vám směřuje láska někoho jiného. Příliv energie, který z vás sálá, nelze přehlédnout. Jste velice kreativní, vyřešíte každý, byť sebevětší, problém. Velmi rychle se nadchnete pro něco, co vás zaujme, ale ne vždy váš zájem vydrží. Ostatní vás mají v oblibě, trochu ale svou přemírou energie děsíte ty , co jí tolik nemají. Občas jste trochu splašení a v dobrém úmyslu řeknete něco, čeho pak litujete.

Tóny žluté ve fialové

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pokud se vaše oči zastavily až tady, jste veselé a přátelské povahy. Mezi lidmi se cítíte, jak ryba ve vodě. Rádi se rozvíjíte a poznáváte nové věci. Vaši silnou vůli vám mohou ostatní závidět, co si přejete, toho také v drtivé většině případů dosáhnete. Po radostných obdobích, kdy hýříte veselostí ale občas nutně přichází ta, kdy se k těmto barevným tónům obracíte o dodání energie.

Zdroj: Horoscope

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Zobrazit další články