Zakládat rodinu byla velká chyba | DámskýDeník.cz

S partnerem ji pojil jenom jeden společný koníček. Po narození dítěte zjistila, že udělala životní chybu

Člověk by k sobě neměl připoutávat svého partnera pouze na základě jedné společné věci. Může toho totiž později začít dost litovat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Sandra s Tomášem sdíleli stejný koníček. Milovali koně a vše kolem nich, a to mezi nimi vytvořilo opravdu silné pouto. Ze začátku byli neskutečně šťastní, protože se společně starali o koně a plánovali, že si jednou pořídí své vlastní a k tomu ještě farmu nebo statek. Vše bylo zalité sluncem, dokud se jim nenarodila dcera.Odmítal s ní trávit čas

Sandra sama o sobě říká, že není moc jednoduché s ní vyjít. Je totiž docela impulsivní a často jedná a řeší věci v afektu. Zároveň je ale společenská a nezkazí žádnou legraci. Nedokázala pochopit, proč s ní její muž Tomáš už nechce trávit žádný společný čas. Hrozně těžko to nesla a mnoho nocí kvůli tomu proplakala.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Jak to mezi nimi začalo

Jejich příběh začal ve stájích, kde se poprvé uviděli. Tam totiž Sandra chodila pečovat o svého koně. Když poprvé spatřila Tomáše, ihned se jí zalíbil. A když se na ni podíval svým uhrančivým pohledem, podlomila se jí kolena a věděla, že je v tom až po uši. Nikdy neměli žádné romantické rande, oni se totiž společně starali o koně a kydali hnůj. Koně byli vlastně to jediné, co je spojovalo.

Rozhodli se sestěhovat

Po nějaké době oba cítili, že nastal čas se posunout dál. Pronajali si byt a Sandra říká, že jediné, co se změnilo, bylo to, že spolu usínali a vedle sebe se probouzeli. Potom každý den chodili ruku v ruce opět do stájí. Nikdy nějak nepřemýšlela o tom, že toho o Tomášovi moc neví, stačilo jí vědět, že miluje zvířata stejně jako ona.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Nečekaně otěhotněla

Nikdy vlastně ani nepřemýšlela nad tím, kdy chce děti. A pak se najednou stalo, že držela v ruce pozitivní těhotenský test. Tím šlo vlastně všechno z kopce. Věděli, že musí jít do většího bytu, což vlastně nebyl zas takový problém. Ale ten byl bohužel daleko od stájí, a to oba nesli dost těžce. Po narození malé dcerky Sandra dokonce musela prodat svého koně, protože na něj už neměla čas.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Začaly velké hádky

Laurinka přinesla do jejich života velké změny. I když se Sandra zpočátku necítila na to být matkou, po pár týdnech si už nedokázala představit život bez malé. Mnohem horší to bylo s Tomášem. Když chtěla Sandra nastoupit na částečný úvazek do práce, zakázal jí to. Měl na všechno opačný názor než ona. A kvůli tomu se začali často hádat.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Jejich cesty se rozešli

Sandra doufala, že tato krize brzy skončí, ale Tomáš se čím dál později vracel z práce a doma už netrávil skoro žádný čas. Jediné, co dělal, bylo to, že platil účty a sem tam si pohrál s Laurinkou. Když mu Sandra cokoliv navrhla, ihned to zamítl. Nakonec jí řekl, že si uvědomil, že spolu nemají vůbec nic společného, že jediné, co je spojovalo, byli koně, a že chce odejít. Vrátil se do stájí a Sandru nechal s dítětem samotnou.

Máte s partnerem hodně věcí společných?

Zdroj: Se souhlasem čtenářky Sandry

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 459 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď