Nevěra, lež, odmítnutí a nejistota: Některá znamení zvěrokruhu mají na své vztahy přímo devastující dopad

Každé znamení zvěrokruhu má své chyby a žádné z nich není výjimkou. Pokud chcete zjistit vaši kompatibilitu s partnerem, stačí jen porovnat vaše znamení.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Romantické vztahy provázejí vzestupy i pády. Každé znamení zvěrokruhu rozhodne, která záležitost zapříčiní začátek jejich vztahových nesnází. Astrologie na tyto věci upozorňuje a vysvětluje, proč by partneři s rozdílnou kombinací znamení měli být obzvlášť opatrní. Proto je občas velmi prospěšné se na tuto vědu zaměřit a zkusit její poznatky porovnat s osobními zkušenostmi.Odmítnutí, nevěra, lež a nejistota

Slovíčko odmítnutí patří znamení Berana. Beran je rozhodná, odvážná a neuvěřitelně hrdá osobnost. Vzdát se je pro něj jako ten nejhorší sen, kvůli čemuž se často chová extrémně malicherně. Malichernost následně škodí jeho vztahům. Pokud chodíte s Býkem, na zradu nemusíte ani pomyslet. Býci jsou z určitého důvodu považováni za jedno z nejvěrnějších a nejtrpělivějších znamení zvěrokruhu. Svým partnerům jsou nejlepšími polovičkami, nevěra je pro ně tou nejhorší věcí.


iZdroj fotografie: Pixabay

Lež patří Blížencům. Blíženci vás vždy prokouknou a vycítí i tu nejmenší nepravdu. Pokud si uvědomí, že důvěřovali někomu, kdo jim lhal, vztah pro ně přestane mít význam. Pozor na zatajování před těmito lidmi. Dále máme nejisté Raky. Raci jsou velmi emocionální, opatrní a nedůvěřiví lidé. Nejistota a neschopnost důvěřovat partnerovi je přivádějí k šílenství a vyvolávají v nich negativní emoce. Tato nepřátelská aura potom ve vztazích vytváří takzvané partnerské dusno.

Ego, čas, empatie a zrada

Lvům vévodí pošramocené ego. Jsou to neuvěřitelně hrdé osobnosti. Každý, kdo se pokusí jakéhokoliv Lva zranit nebo jakkoli znevážit, nemůže očekávat odpuštění nebo pochopení. Bude v nemilosti tak dlouho, dokud jej Lev nevezme zpátky. Panny nesměji ztratit ani pouhou sekundu. Racionální, výkonní a zdvořilí lidé jako ony nesnášejí mrhání časem, a proto okamžitě odmítají partnery, kteří nejenže plýtvají jejich časem, ale také si neváží zaměstnání druhých. Proto Panny nejsou kompatibilní s kdekým.


iZdroj fotografie: Pixabay

Váhy trpí nedostatkem citů a empatie vůči jejich osobám. Pokud je něco trápí, promluvte si s nimi. Chtějí být chápány, takže pokud se jim nedostává neustálého souhlasu a porozumění partnera, je nepravděpodobné, že by vůbec chtěly být v jakémkoliv vztahu. Štíři neradi zakusují zradu. Přistupují ke všemu ve svém životě s mottem „všechno nebo nic“. Pokud riskovali všechno, když někoho pustili dovnitř svého nitra, a ten člověk je zradil, již pro něj není cesty zpět. Pouze skutečně věrný partner může od Štíra očekávat silnou náklonnost.

Cíle, ponížení, pozornost a škádlení

Střelce stoprocentně využijete ke svému prospěchu. Jsou bláznivě společenští a vždy ochotní pomoci. Pokud si však uvědomí, že je jejich partner využívá pro své vlastní nekalé účely, nebudou mít problém z jeho života jednou provždy zmizet. Kozorohové nesnesou ponížení. V jejich přítomnosti byste měli být obzvlášť opatrní s vtípky. Vyznačují se seriózností a pravdomluvností. Pokud se je někdo pokusí vykreslit jako hlupáky nebo je jakýmkoli způsobem zesměšní, bude pro ně nemožné s takovou osobou pokračovat v souladu.


iZdroj fotografie: Pixabay

Vodnáři věčně nedávají pozor. Umí rozdělit své emoce pouze, když potřebují někoho vyloučit ze svého života. Pokud vám věnují pozornost a vy je zcela ignorujete, jako byste si jejich existence nevšímali, tak se váš vztah velmi brzy rozpadne. U Ryb si dávejte pozor i na nevinné škádlení. Mohou považovat za neomluvitelné téměř jakékoli chování, které tak či onak zraňuje jejich city. Jejich partneři musí být velmi opatrní v každém kroku, slově i činu.

Která negativa sedí na vaše partnery?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Velkolepý trik hotelových uklízeček, který neoblíbenou činnost zkrátí na pětinu času. Jak na dlaždice a špinavý dřez?
Události247.cz
Každý desátý pohořel u maturity z češtiny. Výsledky zkoušek jsou letos horší než loni
JakZdravě.cz
Místo vyčerpávající diety opakujte 5 klidových cviků. Nejenže budou mizet kilogramy – také se skvěle zrelaxujete
VědaŽivě.cz
Jak byli léčeni naši předkové před 200 lety: Kouření, tabák v oku, lampový olej a další podivné praktiky