Rady nad zlato od rozvedeného muže každému ženatému chlapovi. Je v tom hodně pravdy. Co myslíte dámy?

Člověk se v životě stále něčemu učí a každá zkušenost nás posouvá dál. Mnohdy pak můžeme své zkušenosti předat ostatním stejně jako tento rozvedený muž.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když něco skončí, je čas na bilancování. Právě k tomu dospěl muž, který se rozvedl po šestnáctiletém vztahu. Zjistil, že když se na věci dívá z jiné perspektivy, vypadají jinak. Přiznal se, že v současné době by některé věci udělal jinak. Možná by se pak jeho vztah nerozpadl. Čas však vzít zpět nemůže. Rozhodl se proto, že alespoň poradí dalším mužům, kteří se mohou ocitnout v podobné situaci.

Nepřestávejte s komplimenty

Nikdy si nemůžete být jistí, že žena zůstane po vašem boku celý život, proto je důležité si ji neustále vážit jako na počátku a připomínat ji, jak ji milujete. Při žádosti o ruku jste si slíbili, že se o sebe budete starat, je důležité na to nezapomínat. Nezapomeňte na to, že žena je to nejcennější, co máte. Srdce mějte vždy otevřené, ale nepouštějte do něj nikoho jiného než svou ženu. Mělo by tu být jen a jen pro ni. S výjimkou vašich dětí, pochopitelně. Je jasné, že se postupem času budete měnit, je důležité se však neustále podporovat a bojovat o svou lásku.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vždy se zaměřte na to, co na svém partnerovi máte rádi. Pokud se budete dívat na zápory, prostě uvidíte jen to špatné. Pokud se zaměříte na dobré vlastnosti, budete partnerku stále více milovat a vážit si ji. Neuvidíte nic jiného než její dobré vlastnosti. Určitě je dobré si připomenout, že v žádném případě není vaším úkolem partnerku změnit. A pokud se změní postupem času, milujte ji takovou, jaká právě je. Nezapomeňte také na to, že není jejím úkolem dělat vás šťastným, za své štěstí je odpovědný každý sám.

Nikdy ji neobviňujte

Svoji ženu nikdy neobviňujte, když jste frustrovaní nebo naštvaní. Jsou to jen vaše pocity, se kterými je třeba pracovat. Přemýšlejte o nich a nevybíjejte si je na druhých. Svoji ženu ujistěte, že opět budete v pořádku, že jen potřebujete čas. Dejte najevo, že tu stále jste pro ni, a že je ve vašem životě opravdu důležitá. Dejte najevo, že jste rád, že se na ni můžete spolehnout. Jen řekněte, že potřebujete čas sám pro sebe. Žena bude ráda, že jste k ní upřímný a nebude vás soudit za to, že chcete být chvilku sám se svými pocity.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Velice důležitý v každém vztahuje je smích. Zábava je něco, co by nemělo chybět nikdy v žádné rodině. Je důležité nebrat jen vážně. Rodině věnujte nejen svůj čas a svoji pozornost, ale také svoji duši. Pochopitelně je také důležité žít spolu intimním životem, který by měl nějakým způsobem vyhovovat oběma stranám. Nebojte se o tomto tématu hovořit, pokud je něco v nepořádku. Ostatně, upřímní buďte v každé situaci a nebojte se chyb. Dělá je každý a jde o to se z nich ponaučit. A rada na závěr: nehleďte na minulost, zaměřte se společně na budoucnost.

Jaká je vaše rada pro fungující vztah?

Zdroj: Se souhlasem čtenáře Petra

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články