2022 bude pro 3 znamení zvěrokruhu srdcervoucím zklamáním. Ne každý rok je posvícení

Rok 2022 může některým připadat ne příliš šťastný. Pokud patříte mezi tato tři znamení, připravte se na výzvy, které vám přinese především oblast vztahů.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ne každý rok může být pro všechny šťastný. Stejně tak jako roky předchozí, i období roku 2022 si přinese pro některá znamení nelehké situace. Pokud patříte mezi tato znamení, připravte se na řešení překvapivých výzev. Ty se budou týkat především soukromého života a vztahů. Nemusíte si ale zoufat. Štěstí totiž přeje připraveným a ne vždycky je všechno tak negativní, jak to na první pohled může vypadat.Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Ve svém životě se vždycky snažíte udržet rovnováhu. Není pro vás jednoduché si připustit, že lidé, kteří ubližují druhým, někdy nejsou potrestaní. Snažíte se být čestný člověk a za každou cenu dělat vše pro to, abyste činili své blízké šťastnými. Rok 2022 vám přinese uvědomění toho, že ať se snažíte sebevíc, život není vždycky fér.


iZdroj fotografie: Depositphotos
I když jsou ve vašem okolí lidé, kterým podvádění prochází, nebuďte demotivovaní tím, že život není fér

Lidé, kteří se životem potloukají pouze tak, že si svou cestu klestí po zádech ostatních, občas potrestáni nejsou. Jediným trestem jim je jejich vlastní svědomí, které mnohdy za moc nestojí. I když se život a svět mohou zdát chaotické a události, které se dějí, vám nedávají smysl, vše se odehrává z nějakého důvodu. Nesoustřeďte tedy svou energii na věci, jež nemůžete změnit. Spíše svou pozornost upínejte ke svým blízkým, kteří vám v případě nepříjemností poskytnou tu největší podporu.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

I když se vždycky snažíte působit perfektně, chybička se občas vloudí. V práci, ale i v soukromém životě chcete být vždy za toho, kdo se nemýlí. Ne vždycky je to ale možné a vy se tím zbytečně trápíte, protože pokud něco není perfektní, nestojí to podle vás za zmínku. Rok 2022 vám přinese uvědomění, že chybovat je lidské. Jak se říká – kdo nedělá chyby, nic se nenaučí.


iZdroj fotografie: Depositphotos
Chybovat je lidské

Důležité ale je právě to, abyste si ze svých chyb brali poučení. Úspěch nám vždycky nemusí zaručit nelidské úsilí. To naopak občas může vyšumět do prázdna a my zůstaneme „sedět na holém zadku“. Nevyplácí se bez rozmyslu tlačit na pilu, spíše se zaměřte na dlouhodobější cíle. Soustředění a odhodlání vám může otevřít dveře k věcem, o kterých se vám doposud ani nesnilo. Naučte se rozpoznat své silné a slabé stránky a přiznejte si konečně, že chybovat je lidské.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

V roce 2022 pro vás bude těžké najít životního partnera, který dokáže pozitivně reagovat na vaši vřelou a přátelskou povahu. Vaší zoufalou snahou bude to, že se budete snažit na lidi naladit a přebrat jejich povahové rysy. Dokážete tak život ostatním usnadnit, a to můžete považovat téměř za superschopnost. Zapomínáte se ale zamyslet nad tím, jestli je štěstí ostatních důležitější než to vaše, a sebe samotného zanedbáváte, což se na vás začíná podepisovat.


iZdroj fotografie: Depositphotos
Zaměřte se na lásku k sobě samému

Sami pro sebe jsme vždycky nejdůležitější, a proto se snažte zjistit, kdo skutečně jste. Jen tehdy budete schopni si nastavit očekávání toho, co by váš partner měl a neměl mít, a i když se můžete ve výsledku maličko snížit, nastavte si metu, pod kterou nepůjdete. V roce 2022 na vás perfektní partner sice nečeká, ale v kartách ho máte. Jen si na něj budete muset chvilku počkat a mezitím se věnovat sami sobě. Nutno podotknout, že to bude náročná cesta, která ale bude plná naplnění a štěstí.

Jak se těšíte na to, co přinese rok 2022?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Velkolepý trik hotelových uklízeček, který neoblíbenou činnost zkrátí na pětinu času. Jak na dlaždice a špinavý dřez?
Události247.cz
Každý desátý pohořel u maturity z češtiny. Výsledky zkoušek jsou letos horší než loni
JakZdravě.cz
Místo vyčerpávající diety opakujte 5 klidových cviků. Nejenže budou mizet kilogramy – také se skvěle zrelaxujete
VědaŽivě.cz
Jak byli léčeni naši předkové před 200 lety: Kouření, tabák v oku, lampový olej a další podivné praktiky