Zabil svou přítelkyni a její mrtvé tělo si nechal, protože jí chtěl být nablízku. Nad hororovým činem policie kroutí hlavou

Jakmile máte přítelkyni a dítě, starosti občas člověku dokážou přerůst přes hlavu. Je ovšem rozdíl mezi reakcí normálního člověka a narušeného jedince schopného ublížit.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Svět je místem, kde se může odehrát tisíce krásných a dojemných příběhů, ale bohužel i těch, které rozhodně nemají dobrý konec a jsou spíše odstrašující. Přesně to se stalo v případě dvou bratrů – 21letého Daniela Blase Torrealby a jeho devatenáctiletého bratra Edwina Chavez-Blase. Dopustili se činu, nad kterým rozum normálního člověka zůstává stát.

Měli spolu dokonce i dítě

Sedmnáctiletá dívka jménem Destiny Munoz byla přítelkyní Daniela a zároveň i matkou jeho dítěte. Není jednoduché si v takovém věku troufnout na výchovu, vždy je ovšem potřeba si zachovat zdravý rozum. To však bohužel nebyl tento případ. Policie zatím ví to, že mladá dívka zemřela okolo 26. září. Těžko říct, co se tehdy stalo, ale byla zabita střelnou zbraní.

Hned na to Torrealba za pomoci bratra Chavez-Blase rozeslali rodině z Destinina telefonu zprávu, že je vše v pořádku a aby se o ni nebáli. Chavez-Blas pomohl svému bratrovi uklidit místo činu. Úřady potvrdily, že byl zachycen na monitorovacím zařízení v Home Depot při nákupu onoho plastového kontejneru, pásky a motorové pily. Bylo také zjištěno, že veškerý nábytek z domu byl odstraněn.

Mísí se zde několik verzí pravdy

Torrealba byl v podmínce kvůli tomu, že byl odsouzen za to, že za peníze pomáhal migrantům bez dokladů. Ostatním v rodině řekl, že Munoz byla zabita poté, co do ní strčil a ona se udeřila do hlavy. Jenomže následně také tvrdil, že se zastřelila během hádky sama. Ve výsledku podal ještě několik různých vysvětlení toho, jak probíhal konec života mladé dívky.

To už samo o sobě o něčem svědčí stejně jako fakt, že její tělo našli 5. října v osobním autě kamionu zabalené páskou v plastovém kontejneru. To Torrealba vysvětlil tím, že jí chtěl být na blízku, protože ji přece tolik miloval. Nyní jsou ale oba bratři obviněni z toho, že se těla Destiny chtěli zbavit rozřezáním na kousky motorovou pilou. Ať už to bylo jakkoliv, je jasné, že pro oba bratry tento případ rozhodně nemůže dopadnout nijak příznivě a ve skutečnosti si ani nic jiného nezaslouží.

Jak byste reagovali vy, kdyby se ve vaší blízkosti odehrál takovýto případ?

Zdroj: NewYorkPost

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články